Який танк заробляє більше в WOT?

Любителів World Of Tanks стає все більше, а разом з цим з’являється багато питань, пов’язаних з цією грою.


Щоб отримувати максимум профіту від проведення боїв, необхідно купувати певні танки. Не всі про це здогадуються, а деякі й зовсім не знають, що доходи залежать від техніки.

Який танк заробляє більше в WOT? Відразу хотілося б сказати, що найбільший дохід отримують власники преміальної техніки. Тому, доведеться витратити реальні гроші на покупку кращої техніки. Щоб трохи заощадити, отримаєте золото, за зміну пароля в World Of Tanks.

Які танки заробляють більше?

Якщо ви вирішили обійти всіх конкурентів і по максимуму заробляти в улюбленій грі, купуйте такі типи танків:

1. Преміум 8 рівня. Безперечні лідери в цьому сегменті – це Jagdtiger 8.8 cm і T34. Деякі витрачають ще більше і купують Lowe, але це не кращий варіант для вкладення коштів.

Після механічних змін у грі, він став більше і більше не рикошетить, так і доходи з нього впали. Якщо раніше без преимума він приносив до 80 000, то тепер максимально можна заробити 50 000.

2. Преміум 7 рівня. Кращий танк на сьомому рівні, це СУ-122-44. Він приносить максимальний дохід, порівняно з його аналогами.

Варіант підходить тим, у кого не вистачає грошей на 8 рівень танків. Приблизний дохід за бій становить до 35 000 кредитів. Також, можна придбати Е-25, на ньому грати цікавіше.

3. Преміум 6 рівня. Щоб не витрачати зайві гроші на E-25, можна придбати СУ-100У на 6 рівні, вони приносять практично однаковий профіт.

Купивши цю техніку, ви отримуєте найпотужніший шкоди, що пробиває броню ворогів до 8 рівня. Альтернатива в цьому сегменті – PZ4 Sh, який схожий з T34, але приносить в рази менше.

4. Преміум 5 рівня. На цьому рівні, понад 25 000 навряд чи вдасться заробити, з іншого боку, ви витратите менше грошей.

Вибирайте один танк між кращими варіантами Черчілль ІІІ та Т-25. За профіту вони практично однакові, тому вибирайте виходячи зі своїх переваг (подобаються вам середні та важкі танки).

5. Танки без преміуму. Не всі готові витрачати гроші на покупку віртуальної техніки, але і для них є кілька варіантів. Якщо ви вирішите грати без преміума, то вибирайте один з танків:

  • Т34;
  • КВ-1;
  • М4 Sherman;
  • Т49;
  • М4.

Якщо вибирати кращий з цих варіантів, то це Sherman. По-перше, він приносить трохи більше прибутку. По-друге, у нього непоганий шкоди.

Читайте Як заробити золото World Of Tanks і купуйте будь-які танки, взагалі нічого не вкладаючи. Потрібно тільки виконати декілька простих завдань і зібрати необхідну суму.

Хочете стати кращим в улюбленій грі? Тоді вам потрібно не тільки навчитися знищувати ворогів і захоплювати точки.

Економічна складова теж грає важливу роль, тому потрібно добре розбиратися, які танки приносять більший профіт і тільки після цього витрачати гроші.