З якою метою створюють сайти?

В сучасному інтернеті наявність власного сайту вже не розкіш, а проста необхідність у поданні своєї фірми, залучення клієнтів або просто в оповіданні оточуючим про себе і свого життя.

 

 

Для чого створюють сайти?

Розглянемо кілька причин, серед яких є те, що не обов’язково вимагає створення доходу в мережі.

 

 

1) Реклама своїх послуг. Якщо ви є хорошим виконавцем, виконують якісні послуги, то без активної реклами ви навряд чи знайдете базу замовників. На своєму ресурсі можна уявляти те, чим ви займаєтеся. Тут же можна опублікувати відгуки клієнтів, що добре позначиться на роботі.

2) Спілкування з користувачами. На своєму сайті можна ділитися з іншими користувачами цікавою інформацією. Можна навести сотні і тисячі прикладів, коли читачі активно цікавляться життям деяких блогерів, де вони виставляють фотографії з місць відпочинку, недолугі малюнки, компрометуючий контент і т. д.

Тематика таких сайтів може бути великою – від подорожей до розгляду важливих проблем в країні. Коли автор ділиться з людьми щиро і без мети заробітку – його відразу починає любити аудиторія і часто відвідувати цей сайт.

3) Створення пасивного доходу в інтернеті. Роблячи свій проект в мережі, власники займаються активною його розкруткою, щоб згодом можна було на ньому добре заробляти. Дохід з монетизації сайтів може бути пристойним, якщо вкладати гроші на розвиток цього бізнесу і грамотно продавати рекламу з сайту.

4) Заробіток на перепродажі сайтів. Займатися створенням ресурсів для інших людей – вигідний спосіб заробітку. Вам не потрібно приймати на себе ризики, якщо стартуемый бізнес на сайті може і прогоріти. Ви просто робите цей сайт для іншої людини.

І не важливо, чи працюєте ви безпосередньо із замовником, або розвиваєте проект до певного моменту, щоб через якийсь час його можна було вигідно продати на біржі сайтів.

 

 

 

Ігрові ноутбуки MSI: Як вибрати кращий ігровий ноутбук MSI?

 

Ігрові ноутбуки MSI: Як вибрати кращий ігровий ноутбук MSI?У наші дні кращі ігрові ноутбуки володіють продуктивністю, про яку ми і мріяти не могли. Ігрові ноутбуки MSI, особливо ті, що обладнані відеокартами Nvidia Turing, а також процесорами Intel Coffee Lake, здатні відтворювати останні ААА-ігри для ПК у найвищій роздільній здатності, а також з активним трасуванням променів. 

Хочемо порекомендувати купити ноутбук msi gf63Однак, перш ніж ми вирушимо на пошуки вашого першого ігрового ноутбука MSI, варто обговорити кілька речей. В які ігри ви збираєтеся грати? Ви знаєте все про кіберспортивне життя, тренуєтеся для того, щоб очолити списки лідерів Overwatch або залишитися останнім на ногах в Apex Legends? Або ж ви хочете зануритися в сюжет останнього ААА проекту з усіма графічними наворотами?

Про це варто подумати, а ми допоможемо вам з кращими ігровими ноутбуками MSI у відповідності з вашим ігровим досвідом, щоб ви не пропустили перлину. І, оскільки ми пропонуємо інструмент порівняння цін, ви зможете вибрати кращу ціну на ігрові ноутбуки MSI у вашому місті.

1 / MSI GS65 STEALTH
Огляд MSI GS65 Stealth


Тонкий. Стильний. Потужний.

Процесор: Intel Core i7 | Графіка: Nvidia GeForce RTX 2060 (6 Гб, GDDR6, Max-Q) – RTX 2080 (8 Гб, GDDR6, Max-Q) | Оперативна пам’ять: 16 Гб – 32 Гб | Екран: 15,6-дюймовий FHD (1920 x 1080) з антибліковим покриттям, широкоформатного панеллю в 144 Гц | Пам’ять: 256 Гб – 512 Гб M. 2 SSD.

Плюси: Дуже потужний | Тонкий і легкий;
Мінуси: Дорогий;
Ось вам традиційний картина, яку бачить більшість користувачів при згадці ігрового ноутбука: товсте, як цегла, пристрій, який не можна носити в рюкзаку. І, незважаючи на існування пари таких ігрових ноутбуків MSI, MSI GS65 Stealth – повна протилежність. Товщина цього ноутбука не дотягує до 3 сантиметрів, тоді як вага лише несуттєво перетинає позначку в 1 кг. Тим не менш, ігровий ноутбук дозволить вам розвернутися у відділенні графіки аж до Nvidia RTX 2080. Підкреслює ігрову натуру повністю чорний дизайн із золотими акцентами і RGB-підсвічуванням. Якщо ви можете собі це дозволити, ви не помилитеся з GS65.

Детальніше: огляд MSI GS65 Stealth

2 / MSI GT75 TITAN
Ноутбук MSI GT75VR Titan


Все приховано в імені.

Процесор: Intel Core i7-Core i9 / Графіка: Nvidia GeForce RTX 2070 (8 Гб, GDDR6) – RTX 2080 (8 Гб, GDDR6) | Оперативна пам’ять: 16 Гб – 32 Гб | екран: 17,3-дюймовий FHD (1920 x 1080) з покриттям антивідблиску, широкоформатна панель 144 Гц-UHD (3480 x 2160) | Пам’ять: 256 Гб NVMe SSD – 512 Гб M.2 SSD + 1 Тб HDD (7200 об / хв).

Плюси: Жахлива продуктивність | Соковита клавіатура;
Мінуси: Великий і дорогий ноутбук;
Іноді вам просто потрібен танк, щоб виконати необхідну роботу. Безсумнівно, є ігрові ноутбуки MSI, які залишаються тонкими і легкими, але все ще виконують свою роботу. Але що, якщо ви шукаєте трохи додаткової продуктивності. Отже, MSI GT75 Titan – це ігровий ноутбук MSI для вас. Цей звір працює з повноцінними відеокартами Nvidia RTX і до 32 Гб оперативної пам’яті, а це означає, що незалежно від поточної гри, ніщо не заставить вас. Навіть професійні програми для редагування відео будуть працювати гладко, немов масло, так що ви зможете записувати і редагувати ігрові моменти, не турбуючи продуктивність.

Детальніше: огляд MSI GT75 Titan

3 / MSI GF63
Ігрові ноутбуки MSI-MSI GL63

Кіберспортивні ігри зі стилем.

Процесор: Intel Core i7 | Графіка: Nvidia GeForce GTX 1050 (4 Гб GDDR5) – GTX 1050 Ti (4 Гб GDDR5) | Оперативна пам’ять: до 32 Гб | Екран: 15,6-дюймовий FHD (1920 x 1080) IPS | Пам’ять: 1 Тб HDD.

Плюси: Дисплей без панелей | Відмінна продуктивність;
Мінуси: немає SSD;
Ігрові ноутбуки, особливо після виходу серії RTX від Nvidia, коштують дорожче, ніж будь-коли. Обладнання тонкого і легкого ноутбука по вищому розряду коштує дорого, тому, коли ми знаходимо ігровий ноутбук MSI з відмінним співвідношенням ціни і якості, ми повинні прийняти його до відома. MSI GF63 далеко не самий потужний ноутбук на ринку, але з Nvidia GeForce GTX 1050 Ti ви зможете отримати відмінну частоту кадрів в улюблених кіберспортивних іграх, не витрачаючи цілий статок. Додайте все це до привабливого корпусу і надтонким рамкам, нескладно зрозуміти, чому це просто відмінна покупка. Ігровий ноутбук не отримує SSD з коробки, але за допомогою викрутки і 15 хвилин Ви зможете це виправити.