З якою метою створюють сайти?

В сучасному інтернеті наявність власного сайту вже не розкіш, а проста необхідність у поданні своєї фірми, залучення клієнтів або просто в оповіданні оточуючим про себе і свого життя.

Для чого створюють сайти?

Розглянемо кілька причин, серед яких є те, що не обов’язково вимагає створення доходу в мережі.

1) Реклама своїх послуг. Якщо ви є хорошим виконавцем, виконують якісні послуги, то без активної реклами ви навряд чи знайдете базу замовників. На своєму ресурсі можна уявляти те, чим ви займаєтеся. Тут же можна опублікувати відгуки клієнтів, що добре позначиться на роботі.

2) Спілкування з користувачами. На своєму сайті можна ділитися з іншими користувачами цікавою інформацією. Можна навести сотні і тисячі прикладів, коли читачі активно цікавляться життям деяких блогерів, де вони виставляють фотографії з місць відпочинку, недолугі малюнки, компрометуючий контент і т. д.

Тематика таких сайтів може бути великою – від подорожей до розгляду важливих проблем в країні. Коли автор ділиться з людьми щиро і без мети заробітку – його відразу починає любити аудиторія і часто відвідувати цей сайт.

3) Створення пасивного доходу в інтернеті. Роблячи свій проект в мережі, власники займаються активною його розкруткою, щоб згодом можна було на ньому добре заробляти. Дохід з монетизації сайтів може бути пристойним, якщо вкладати гроші на розвиток цього бізнесу і грамотно продавати рекламу з сайту.

4) Заробіток на перепродажі сайтів. Займатися створенням ресурсів для інших людей – вигідний спосіб заробітку. Вам не потрібно приймати на себе ризики, якщо стартуемый бізнес на сайті може і прогоріти. Ви просто робите цей сайт для іншої людини.

І не важливо, чи працюєте ви безпосередньо із замовником, або розвиваєте проект до певного моменту, щоб через якийсь час його можна було вигідно продати на біржі сайтів.