Залізнична монополія

Грати і отримувати за це гроші – мрія багатьох користувачів. Здійснити її цілком реально, адже зараз є багато цікавих ігор, в яких передбачено заробіток реальних грошей.


Ми вже розповідали нашим читачам про Taxi Money, Golden Birds, а якісних аналогів у цих проектів чимало.

Залізнична монополія з виведенням грошей – це ще один відмінний варіант для заробітку в мережі. Тільки в цій грі ви самі вирішуєте, в якому напрямку розвиватися, а найголовніше, що після реєстрації тут надаються безкоштовні бонуси, щоб можна було почати без власних вкладень.

гра закрита

Заробіток в грі Zdman

На відміну від безлічі інвестиційних ігор, тут надається безліч різних функцій, і ви зможете вибрати, які промислові підприємства будувати, що виробляти, яку сировину купувати і так далі.

Щоб докладно пояснити, як грати в залізну монополію, давайте розглянемо всі розділи цієї гри:

1. Карта.

Zdman

На карті відображаються всі міста, в які ви можете постачати вироблену продукцію для продажу. У міру розвитку, вам будуть відкриватися нові міста, в кожному з них можна продавати певний тип сировини, але для початку потрібно побудувати до них залізницю. Також на карті ви будете бачити склади, що знаходяться в дорозі.

2. Моя провінція.

По зображенню вже можна здогадатися, що в цьому розділі представлені всі побудовані підприємства, ресурси на складі і вдома, з яких можна провести збір сировини. Для виробництва товарів потрібно чекати, як бачите, через 5 годин можна буде зібрати ресурси з першого будівлі.

3. Біржа.

Це справжня біржа праці, де можна найняти працівника, щоб він запускав виробництво і збирав за вас ресурси, а також трохи підзаробити, допомагаючи іншим користувачам. На зображенні ви можете бачити умови використання біржі. Працівників завжди багато, а якщо ви не можете постійно відвідувати гру, то біржа вам точно знадобиться.

4. Ринок.

З допомогою ринку ви завжди можете придбати необхідні ресурси для виробництва. Приміром, щоб виробляти борошно, потрібна пшениця, а для цього її спочатку доведеться виростити. Ви не можете вирощувати злаки вручну, а просто купити їх на ринку, потім пустити на обробку і в підсумку продати борошно.

5. Продати товар.

Розділ призначений для збуту отриманих ресурсів. Незалежно від того, яким ви займаєтеся виробництвом, періодично потрібно сюди заходити і відправляти потяги міста. Після натискання на вагони, з’являється форма, де ви можете вибрати певну сировину і вказати кількість одиниць для продажу.

6. Депо.

Неможливо побудувати залізничну монополію без поїздів і вагонів. У розділі Депо, ви можете купувати вагони і тепловози. На зображенні видно, скільки це коштує. У типах вагонів і тепловозів можна вибирати різні варіанти. Чим більше грошей ви заплатите, тим більше місткості отримаєте.

Купуйте вагони і додайте їх в один склад, щоб економити паливо і рівень зносу.

7. Магазин.

Тільки хліб і пальне неможливо купувати на ринку, тому за ним вам доведеться вирушати в магазин. Хліб необхідний для робітників на виробництві, а паливо буде потрібно для транспортування вантажів на тепловозах. Як бачите, у цьому розділі можна не тільки купувати ці ресурси, але і продавати їх.

Намагайтеся створювати виробництво під всі типи сировини. Якщо вам не доведеться нічого купувати на ринку і в магазині, то ви заощадите багато грошей.

Гра Zdman досить цікава, а найголовніше, що в ній немає ніяких підводних каменів, ви чесно розвиваєте свою монополію, а зароблені кошти з продажу сировини, виводите з гри чи пускаєте в оборот.

Виводити гроші з гри залізнична монополія можна на платіжні системи Payeer, QIWI, Яндекс.Гроші.

Якщо ви ще не зареєстровані в цій грі, то обов’язково зробіть це. За рахунок стартового бонусу у вигляді піввагона, тепловоза і лісопилки, ви зможете почати без вкладень. Грати цікаво та елементи стратегії надають даним проектом масу плюсів.