Як повернути гроші з брокера-шахрая?

Зміст

  • Чи можна повернути гроші з рахунку брокерської компанії?
    • Як не стати жертвою брокерів шахраїв?

Прибуткові ніші в інтернеті постійно привертають недобросовісних людей, охочих нажитися на новачків.


Бінарні опціони, так і Форекс в загальному не є винятком. Майже щодня в мережі з’являються сайти, нібито серйозних брокерів, але, як виявляється, ці компанії навіть не зареєстровані.

Неуважні люди реєструються на таких сайтах, поповнюють свій рахунок і навіть починають торгувати, але тільки коли справа доходить до висновку коштів, розуміють, що їх обдурили.

Такі випадки відбуваються часто, тому багато хто цікавиться, як повернути гроші з брокера-шахрая?

Чи можна повернути гроші з рахунку брокерської компанії?

Якщо виходити з статистики, то лише одиницям вдалося добитися правди і змусити брокерів повернути все, що було введено в їх проект.

У більшості випадків – це великі фірми, які з певних причин відмовляються виконувати виведення коштів. Якщо ж це була шахрайська компанія, то гроші навряд чи вдасться повернути, так як винного просто не знайдуть.

Якщо брокер відмовляється виплачувати вам гроші, можете сміливо вирушати в суд. Щоб зробити все правильно, краще звернутися до юристів та адвокатів.

Вони уважно вивчать правила брокера, які ви повинні були прочитати до того, як вносили депозит. Іноді там чітко прописано, що у висновку буде відмовлено, з певних причин.

Повернути гроші буде проблемно, тільки професіонал може оцінити ситуацію і підкаже, чи варто взагалі намагатися.

Як показує практика, більшість адвокатів намагаються не зв’язуватися з справами по інтернет-шахрайства, так як це занадто складно і судова практика в Росії (у цій сфері) ще не розвинена.

У всякому разі, залишати гроші шахраям не варто і потрібно зробити хоч щось. Як мінімум, ви можете написати негативні відгуки, щоб зіпсувати репутацію брокера.

Кожен день на наш блог заходить кілька тисяч відвідувачів, можете залишити відгук у коментарях, він точно не залишається непоміченим.

Як не стати жертвою брокерів шахраїв?

Те, що хтось називає себе стабільним, якісним і солідним брокером, не є підставою для довіри. Шахраї розпишуть про себе ще краще, ніж реальні компанії, лише б заманити якомога більше людей.

Якщо ви хочете, щоб переконатися, що потрапили на сайт брокера, яким можна довіряти, використовуйте наступні поради:

  • уважно вивчіть всю документацію і прочитайте правила;
  • переконайтеся, що діяльність брокера регулюється реальними організаціями;
  • поспілкуйтеся з технічною підтримкою (у шахраїв вона найчастіше не працює);
  • подивіться умови і терміни виплат;
  • вивчайте відгуки про брокерської компанії.

Це основні методи перевірки шахрайських брокерів, хоча із-за помилкової інформації, ви все одно можете попастися на вудку.

Якщо не хочете зіткнутися з шахраями, торгуйте бінарними опціонами на IQOption, а якщо віддаєте перевагу класичний трейдинг, то реєструйтеся на Forex4You.

Шахраїв в інтернеті багато і вони постійно перебувають у пошуку жертв. Будьте уважні і не піддавайтеся на привабливі пропозиції, залишайтеся реалістом. Навіть якщо вам будуть дарувати 1$, краще спочатку все перевірити, адже це може виявитися приманкою.