Заробіток на майнинге з Minergate

Майнінг кріптовалюти – це одне з цікавих напрямків для заробітку, якою часто цікавляться, новачки.


Було створено багато різних пулів, деякі закрилися, стабільно працює тільки пул на WMzona, але прибутковість там не така висока. Добре, що з’являються нові сервіси, з більш продуманими програмами.

Заробіток на майнинге з Minergate вже приносить прибуток величезної кількості користувачів. Клієнти цього сервісу відзначають відмінну прибутковість і публікують в мережі позитивні відгуки, супроводжуючи їх скріншотами виплат. Система якісна, а почати заробляти в ній зможе навіть новачок.

Як працювати з Minergate?

Добре, що у цього сайту є російськомовна локалізація, хоча в ній переведені не всі елементи. Знання іноземної мови і не знадобляться, адже сайт потрібен тільки для того, щоб завантажити програму (шахтар). Щоб новачкам було ще простіше, ось інструкція дій:

 • Заходьте на Minergate і реєструєтеся.
 • Завантажуєте програму під свою ОС.
 • Встановлюєте майнер на комп’ютер.
 • Авторізуетесь в програмі.
 • Вибираєте кількість ядер процесора.
 • Найцікавіше, що за допомогою даного майнінгу можна заробляти різну криптовалюту. Вибір широкий, але краще використовувати ті валюти, про яких ви вже знаєте, адже знайти обмінник потім може бути неможливо:

  Інтерес можна виявити до будь криптовалюте, адже навіть експерти не знають напевно, курс який з них може різко збільшитися.

  З допомогою Minergate можна збирати різну валюту, а за допомогою спеціального калькулятора, можна розрахувати, скільки ви отримаєте тієї чи іншої кріптовалюти:

  Потужність залежить від вашого комп’ютера, тому власники сучасних ПК будуть отримувати більше.

  При тестуванні програми я майнил валюту BCN, середня швидкість видавалася близько 200 KH/s. За три дні набралося 3000 BCN (приблизно 15 рублів). Можливо, у вас буде вище потужність, і ви будете отримувати іншу валюту, це просто приклад.

  Після установки програми, ви зможете спостерігати, яку потужність видає ваша система. Взагалі варто відзначити якість виконання софта, це один з кращих майнер, які мені траплялися:

  Зелені рядки в статистиці – це видобута криптовалюта. Запустіть програму і почекайте, поки показник швидкості не стане стабільним, після чого можна оцінити прибутковість. Що стосується виведення, то на головній сторінці свого профілю, ви знайдете кнопку «Вивести» навпроти кожного типу валюти.

  Програму від Minergate можна встановлювати на декількох комп’ютерах, щоб підвищувати прибутковість.

  Навчіть свій комп’ютер працювати, встановивши простий у використанні майнер. Це займе кілька хвилин і вже через годину можна буде подивитися статистику, щоб оцінити можливий прибуток.

  Також, для збільшення доходу користуйтеся партнерською програмою, адміністрація виплачує 75% від свого доходу.