Усувай хронофаги з своєї роботи

Практично всі види заробітку в інтернеті не вимагають чіткого дотримання графіку.


Копірайтери, блогери, оптимізатори, дизайнери – всі ці люди самі вибирають, коли і скільки їм працювати. З одного боку це добре, з іншого боку, може з’явитися занадто багато справ, які відволікають від роботи.

Усувай хронофаги з своєї роботи, щоб отримувати максимум прибутку і справлятися з великими обсягами.

Хронофаги – це пожирачі часу, якими може виступати все що завгодно. Якщо ви вже працювали в мережі, то повинні розуміти, про що йде мова, часто доводиться відволікатися на щось або когось.

Хронофаги – вороги успішного бізнесмена

Особисто для мене головним хронофагом є знайомі. Напевно і у вас є в оточенні люди, які періодично дзвонять і кудись кличуть, або просять допомоги.

Відмовляти некрасиво, та й можна зовсім втратити зв’язку із-за частих відповідей «Ні», а коли родичів і друзів занадто багато, вони пожирають велику частину вільного часу.

З хронофагами доводиться стикатися навіть тим, хто працює поза інтернету. Щоб збільшити свою працездатність, необхідно визначити, що саме відволікає саме вас і постаратися виключити відволікаючі фактори.

Найбільш поширеними хронофагами є:

  • відсутність планування;
  • телефонні дзвінки;
  • поспіх і нетерпіння;
  • відсутність самодисципліни;
  • безлад на робочому місці;
  • відсутність пріоритету у справах;
  • виконання додаткової роботи.

Список можна продовжувати до нескінченності і кожен може додати сюди свої варіанти. Приміром, у мене багато часу забирають комп’ютерні ігри. Ну не можу я змусити себе взагалі в них не грати, хоча і розумію, що це марна трата часу.

Якщо ви зайшли на цю сторінку тому, що вам постійно не вистачає часу на роботу, почитайте статтю про підвищення продуктивності праці.

Хронофаг негативно позначається на роботі багатьох професіоналів, але якщо його визначити і змусити себе відмовитися від шкідливої звички (або змінити свою поведінку), обсяг виконуваної роботи різко збільшиться. А які у вас є хронофаги? Надсилайте свої списки в коментарях.