Заробіток на P2P.BZ

Зміст

  • Дивись рекламу і заробляй P2P.BZ
    • Партнерська програма P2P.BZ

Заробіток в інтернеті на перегляді реклами досить поширений і ним користуються багато новачків.


Щоб отримувати оплату за такі дії, достатньо зареєструватися на клікових спонсорів Wmmail і Seosprint, після чого відкривати сайти з листів і серфінгу. Але і цей процес можна полегшити.

Плагін для заробітку на рекламі P2P.BZ, це додаткова можливість отримувати невеликий прибуток, практично нічого не роблячи. Відвідуючи інтернет, всі ми спостерігаємо рекламу на сайтах, а тепер за це можна отримувати гроші.

Розробники цього сайту вже зарекомендували себе з позитивної сторони, створивши якісний кликовый спонсор Seo-Fast.

Все, що потрібно зробити – це встановити спеціальне розширення браузера, через яке відкриваються рекламні блоки.

Дивись рекламу і заробляй P2P.BZ

Щоб почати заробляти, потрібно пройти реєстрацію на сайті P2P.bz. Заповнивши стандартну форму, ви потрапляєте в особистий кабінет, і можете відразу ж перейти до скачування програми. В залежності від типу браузера, вам буде представлена потрібна посилання:

Ми використовуємо Google Chrome, тому посилання саме для цього браузера. Встановити розширення можна і в інші платформи – Opera, IE, Mozilla. Коли встановіть додаток, в браузері з’явиться новий значок, натисніть на нього, щоб активувати розширення:

В особистому кабінеті ви можете вибрати, де буде показуватися реклама в соціальних мережах та на YouTube:

Поставте всі три галочки і можете продовжувати користуватися інтернетом. Коли з’являться доступні рекламні блоки, вікно буде відкриватися в лівому нижньому кутку:

Зверніть увагу, у правому верхньому куті цього блоку знаходиться таймер. Вам потрібно дочекатися, поки час на ньому закінчиться, і після цього з’являться нові кнопки:

Якщо перейти на рекламований сайт, отримаєте додатково одну копійку, а натиснувши на підтвердження перегляду, відразу ж отримуєте гроші. Оплата залежить від щедрості рекламодавців, але не може бути нижче 5 копійок за 1 перегляд. У будь-який момент ви можете перевірити баланс, не заходячи в особистий кабінет:

Щоб вивести гроші, потрібно зайти в профіль і перейти в розділ з відповідною назвою:

Як бачите, доступно лише дві платіжні системи для виведення коштів, а мінімалка становить 10 рублів.

Партнерська програма P2P.BZ

Залучати рефералів на цей сайт для заробітку вигідно, а найголовніше, що ви будете розповідати людям про якісний проект з реальною можливістю отримувати легкі гроші. Для звичайних користувачів доступно тільки 2 рівня рефералів з відрахуваннями на 1%, але при бажанні можна купити партнерський пакет:

Немає сенсу платити гроші, поки ваша реферальная мережа не розвинена. Коли ви привернете багато учасників, купіть один з пакетів на зібрані гроші і отримуйте підвищену прибутковість (можна отримувати дохід з 5 рівнів).

Якщо залучите рекламодавців, то з кожного оплаченого замовлення отримаєте 2%. Також залучайте інших партнерів, якщо вони куплять партнерський пакет, ви отримуєте від 30 до 450 рублів.

Зараз цей сервіс активно розвивається і з кожним днем з’являється все більше реклами для перегляду. В основне джерело доходу перетворити роботу з P2P.ВАДА не вийде, тому після встановлення розширення продовжуйте займатися іншими способами заробітку в інтернеті, періодично відволікаючись на рекламу.