Звіт про доходи з 20-26 жовтня 2014

Вивчаючи інформацію про заробіток в інтернеті, багато користувачів не вірять авторам, що використовуючи описуються методи, можна реально отримувати хороші дивіденди.

Робота в мережі здатна приносити гідний прибуток і на доказ цих слів, у цьому тижневому звіті будуть представлені скріншоти виплат з різних проектів.

Звіт про Доходи буде щотижня! Слідкуйте за оновленнями!

WMmail – Виплата на Webmoney 61.37$.

Даний проект ідеально підходить для новачків, на ньому можна заробляти гроші різними способами. Ви можете виконувати тут прості завдання, продавати статті, відвідувати сайти в серфінгу, продавати статті, вигравати в азартних іграх.

Profitcentr – Виплата на Webmoney 297.02 р.

выплата с Profitcentr

Кликовый спонсор – аналог Wmmail, де теж можна заробляти на завданнях. Роботи тут трохи менше, зате платять в рублях і виводяться гроші миттєво. Щоб заробляти пристойні гроші, обов’язково залучайте рефералів.

SEOsprint – Виплата на Webmoney 208.41 р.

выплата с Seosprint

Ще один якісний поштовик, який виділяється серед аналогічних систем, величезною кількістю доступних завдань. Зараз тут вже є більше 20 000 активних завдань, а також можна непогано заробляти, залучаючи рефералів.

Goldenbirds – Виплата на Webmoney 555.76 р.

выплата с Goldenbirds

Відмінна інвестиційна гра, де можна вигідно вкласти навіть невелику суму. Купуєте птахів, збираєте їх яйця, продаєте і обмінюєте ігрову валюту на реальні гроші. Як бачите, система реально платить і працює вже не перший рік.

Knbgame – Виплата на Webmoney 3.06$.

выплата с Knbgame

Проста гра камінь-ножиці-папір, стає в рази цікавіше, якщо грати в неї на реальні гроші і з живими людьми, а не боти. На цьому сайті проводяться чесні ігри, а також передбачена вигідна партнерська програма.

Fermasosedi – Виплата на QIWI 215.17 р.

выплата с Fermasosedi

Якісна гра з виведенням грошей, в якій ви вкладете гроші в створення власної ферми. Існує система вже більше 3х років, тому можете не сумніватися, що гроші вам виплатять. На даний момент загальний обсяг виплат вже перевищив 50 млн. рублів.

В інтернеті є багато різних сайтів, за допомогою яких реально заробляти гроші. У цьому звіті представлені виплати за цей тиждень, в майбутньому ми будемо продовжувати викладати їх і показувати всім, чого вони можуть досягти, навіть не виходячи з дому.