Брокер бінарних опціонів Binex

Зміст

 • Binex бінарні опціони
  • Платформа Binex і торгова зона

В інтернеті вистачає методів заробітку, кожен знаходить для себе відповідний спосіб. Звісно, всім хочеться заробляти багато і швидко.


Ідеальний варіант для максимального доходу в стислі терміни – це навчитися торгувати бінарними опціонами. Новий торговий інструмент Форекса гранично простий і зручний.

Брокер бінарних опціонів Binex пропонує своїм клієнтам вигідні умови, ергономічну платформу і володіє низкою інших плюсів.

Необхідна ліцензія на надання послуг є ЦРОФР № ФРЦ RU 0395 АА Vv0079. Компанія позиціонує себе російським брокером та пропонує найбільший вибір вітчизняних активів.

Binex бінарні опціони

Професіонали вибирають торгівлю з цією компанією з різних причин. Зараз вибір брокерів широкий, тому ми склали кілька причин використовувати саме бінарні опціони Binex:

 • Широкий вибір активів – на вибір пропонується майже 200 різних активів. В їх числі не тільки валютні пари, угоди відкриваються на золото, акції, криптовалюту і багато іншого.
 • Стартовий капітал – на Binex мінімальний депозит 10 000 рублів, а угоди відкриваються на мінімальну суму 120 рублів. Навіть для починаючого трейдера це не велика сума, причому за внесення депозиту даються купони з бонусними грошима.
 • Способи введення та виведення – доступні всі поплуярные методи внесення грошей та їх зняття. Серед них є Webmoney, QIWI і різні типи банківських карт. Мінімальна сума для виводу всього 1500 рублів.
 • Програмне забезпечення – крім зручної торгівлі прямо в браузері, клієнтам пропонують встановити розширення під всі популярні браузери. Також у них є мобільні додатки.
 • Безкоштовні сигнали – допомагають робити правильні прогнози. Такі підказки зможе застосувати навіть новачок. Зроблено все в простому форматі, зелений колір вказує на підвищення графіка, червоний колір говорить про зниження тренда.
 • Корисні статті розміщуються в блозі компанії і допомагають трейдерам з будь-яким рівнем знань підвищити професійні навички. Приміром, нещодавно вони розповідали про роботів для торгівлі бінарними опціонами на Binex.
 • ПАММ рахунки – це унікальний інструмент інвестування для брокера бінарних опціонів. Досвідчені трейдери відкривають портфелі і пропонують вкладатися в їх діяльність, прибутковість висока, а самому торгувати не доводиться.
 • Прибуткові стратегії описуються на сайті та за них, викладаються відео інструкції. Брокер намагається навчити всіх своїх клієнтів, щоб вони заробляли багато грошей, а компанія отримувала гідний відсоток від торгівлі.
 • Відгуки Binex – їх можна знайти в інтернеті або прямо на офіційному сайті. Професіонали, і новачки проводять операції, реально заробляють гроші і стабільно отримують виплати.
 • Партнерська програма – без вкладень починайте залучати клієнтів і отримуйте за це щедрі відрахування. Сайт брокера доступний англійською мовою, тому можете шукати клієнтів в буржунете.
 • Компанія Binex бінарні опціони отримує позитивні відгуки не просто так. Плюсів у брокера багато, відвідайте їх сайт, самі зрозумієте, чому тисячі користувачів торгують саме тут.

  Платформа Binex і торгова зона

  При реєстрації на сайті брокера клієнтам пропонується вибрати один з типів рахунків. Як вже говорилося, мінімальний депозит Binex становить 10 000 рублів.

  Вносячи цю суму, ви отримуєте різні привілеї, починаючи з безкоштовної електронної книги і закінчуючи доступом до економічного календарем:

  Звичайно, краще вносити велику суму і вибирати інші типи рахунків, так як вони більш вигідні. Якщо є стартовий капітал, не шкодуйте грошей, отримаєте купу додаткових інструментів. Вони допомагають у прогнозуванні та визначенні напрямку трендів.

  Наприклад, тут є календар і видається технічний аналіз:

  Навчіться застосовувати всю цю інформацію, щоб визначати, як поведуть себе котирування і передбачити їх напрямок. Що стосується самої платформи, то вона виконана в цікавому форматі.

  Якщо ви коли-небудь проводили операції, то точно не заплутаєтеся і тут:

  Звичний інтерфейс, обирається актив, встановлюється дата, вводиться сума і після цього потрібно натиснути на одну з кнопок. Коли я вивчав про брокер Binex відгуки, з’ясував, що багатьом людям подобається саме формат платформи.

  Новачки ніяк не можуть розібратися в складних стратегіях і налаштувати індикатори. Торгівля бінарними опціонами без індикаторів теж можлива.

  На Binex стратегії торгівлі бінарними опціонами допомагають вийти на стабільну прибутковість. Обов’язково скористайтеся навчанням до поповнення балансу. Не втрачайте депозит даремно, витрачайте кожен рубль з розумом.