Чого хочуть від користувачі YouTube?

Кращий спосіб заробітку в інтернеті, це запуск власної майданчики. Не обов’язково створювати сайт, можна обмежитися каналом на відеохостингу.


Щоб він активно розвивався, потрібно завантажувати якісний контент. Відеоролики мають бути продуманими і цікавими.

Чого хочуть від користувачі YouTube? Якщо вийде відповісти на це питання, отримаєш секретну формулу для запису кращих роликів.

Ми вже представляли правила великого заробітку на YouTube, тепер поповнюємо базу. Довідавшись, з якою метою люди відвідують популярний відеохостинг, простіше придумати кращі ідеї.

Навіщо люди заходять на Ютуб?

Різні соціологічні опитування допомагають розібратися з цілями звичайних користувачів Ютуба. Деякі заходять на сайт просто від нічого робити (їх більшість). Інші відвідують ресурс, з конкретним завданням.

Давайте розглянемо 3 найпопулярніших причини зайти на YouTube:

1. У пошуках розваг. Більша частина респондентів відповіли, що відвідують відеохостинг без якоїсь мети. Вони відкривають сторінку з найпопулярнішими роликами і шукають що-небудь цікаве. Завжди можна знайти ролики по інтересам, а щоб не вибирати з усякого непотребу, проглядаються Вершини.

Виходячи з цього, потрібно просувати свої відеозаписи і виводити їх у список найбільш популярних. У нас є окрема стаття про те, як отримувати багато переглядів на YouTube. Рейтинг на відеохостингу постійно оновлюється, обсяг глядачів є головним чинником при ранжируванні.

2. Послухати музику. За статистикою, ТОП 10 відео за кількістю переглядів – це кліпи. Люди вмикають музику під час прибирання будинку, паралельно з онлайн іграми, просто відпочиваючи або виконуючи будь-яку роботу.

Щоб знімати такі відео, потрібно бути талановитим, а користуватися чужими піснями не варто, це порушення авторських прав. Хоча деякі видеоблогеры роблять різні нарізки і підставляють фонову музику, залишаючи посилання на оригінали, відмінний варіант.

3. Знайти щось корисне. На третьому місці за популярністю причина відвідування Ютуба – пошук інструкцій, порад, планів і так далі. Це гідний варіант для запису відео, адже навчальні ролики не складно записати під будь-яку тематику. Наприклад:

  • уроки з обробки фото;
  • відео рецепти;
  • поради психолога;
  • рекомендації автомеханіка;
  • інструкція по створенню сайту.

Придумуйте що завгодно під тематику свого каналу. Пізнавальні відео цікавлять багатьох людей, а якщо вибрати популярну тему. В голову не приходять ідеї? Не проблема, зайдіть на WordStat, введіть тематичний запит і отримаєте купу хороших варіантів.

Плюс до всього, зможете оцінити популярність запитів:

Є видеоблогеры, які намагаються «напхати» свій канал роликами з абсолютно не пов’язаних вмістом. Робити цього не варто, якщо є декілька інтересів, краще запустити додаткові канали. Так роблять професіонали, так і паралельно вдається створити відразу кілька джерел прибутку.

Використовуйте заробіток на партнерках через YouTube, щоб отримувати максимум прибутку зі свого каналу.

Досвідчені вебмастера теж намагаються розібратися, навіщо на Ютуб заходять люди, особливо підходять під цільову аудиторію.

Спробуйте провести власне опитування, наприклад, якщо у вас канал про Форексі, то навіщо трейдери заходять на відеохостинг. Так буде простіше підібрати кращі ідеї і набрати максимум переглядів.