Чи можна прожити на 100 рублів?

Зміст

 • Що робити, якщо немає грошей?
  • Заробіток в інтернеті від 100 рублів в день

Доходи у всіх різні і іноді грошей реально не вистачає. Мінімальний дохід не привід для розладу, краще подумати про те, як пережити важкі часи і пошукати собі роботу.


Її завжди багато, потрібно просто знати, де шукати і хапатися за кожну можливість. Але поки ви не домоглися доходу, доводиться рахувати кожну копійку.

Чи можна прожити на 100 рублів в день? Вижити на таку суму точно не вийде, адже навіть на їжу йде більше.

Якщо виключити обов’язкові витрати на комунальні послуги та продукти, то все стає набагато простіше. Дохід у 100 рублів за день, це приблизно 3000 рублів на місяць, яких може вистачити на додаткові витрати.

Що робити, якщо немає грошей?

Розумна економія допомагає прожити, навіть коли в кишені залишаються копійки. В першу чергу ми рекомендуємо вам дізнатися, на чому допомагає економити інтернет.

Поки бюджет в жорстких рамках, доведеться відмовитися практично від усього. Добре, якщо ви живете з кимось, хто платить за квартиру і їжу, в іншому випадку у вас серйозні проблеми.

Якщо ви зараз відчуваєте серйозні проблеми з грошима, вам може допомогти онлайн кредит від MoneyMan.

Коли грошей ледь вистачає на життя, необхідно серйозно економити. Щоб проблеми не стали ще серйозніше, ось вам кілька порад:

 • перестаньте відзначати свята на широку ногу, як свої, так і чужі;
 • обов’язково прочитайте, як заощадити на покупках;
 • включайте фантазію, придумуйте страви, подарунки і так далі;
 • тимчасово відмовтеся від покупки навіть одягу;
 • складайте меню на тиждень, купуйте лише необхідне;
 • переходьте на супи, вони реально економні;
 • подумайте, як заощадити на побутової хімії (є різні хитрощі);
 • вистачить розважатися, пора шукати роботу.

Останній пункт у цьому списку є найважливішим. Якщо ви швидко не знайдете хоча б підробіток, в майбутньому буде ще важче. Сидіти без діла не варіант, а раз ви читаєте цю статтю, у вас є доступ до інтернету, отже, є можливість попрацювати в мережі.

Заробіток в інтернеті від 100 рублів в день

Нічого вкладати і нічого не розумієш у віддаленій підробці? В інтернеті можна заробити хоча б по 300-400 рублів на добу.

Спеціально для цього вже створені сервіси, тільки не думайте, що збирати гроші легко. Не досвідчені користувачі змушені працювати по кілька годин щодня, щоб добувати нормальні суми.

Щоб не довелося довго шукати, для читачів була складена добірка методів, якими ви можете скористатися вже сьогодні:

 • Заробіток на розміщенні оголошень – також простий, як розклеювання оголошень у реальному житті. На цьому великі суми ніхто не піднімає, але в якості підробітку такий варіант реально знадобиться. Є багато рекламодавців, готових заплатити за створення оголошень на дошках в інтернеті.
 • Заробіток на коментарях – нітрохи не складніше попереднього варіанту. При виборі цього способу, ви повинні бути готові до написання величезної кількості невеликих текстів. Їх можуть попросити опублікувати навіть у соціальних мережах. Найбільше платять за відгуки про яких-небудь товарах або послугах.
 • Робота продавцем в інтернеті – це вже може стати стабільною діяльністю. Швидко на цьому підзаробити не вийде, адже зарплату щодня платити навряд чи хтось буде. З іншого боку, якщо ви ніяк не підберете собі вакансію в реальному житті, це може стати найкращим варіантом.
 • Заробіток для дівчат у відеочаті Bongacams – робота для сміливих і розкутих. Це закордонний сайт з видеочатами, де можна запустити відверту трансляцію і отримувати за це гроші. До речі, тут можуть зареєструватися хлопці або навіть пари. Гроші виплачуються великі, багато моделі отримують більше середнього.
 • Заробіток на сайтах знайомств – ще один цікавий варіант, при виборі якого, вам потрібно шукати людей і запрошувати їх на сайти знайомств. Багато власників таких ресурсів пропонують винагороду за те, що ти залучаєш користувачів. Приміром, охочих познайомитися, можна знайти в соціальних мережах.
 • Суму в 100 рублів ви точно зможете підняти, вибравши будь-який з цих способів, менше ніж за день. Відразу влитися у віддалені заробітки досить складно, але якщо витратити, хоча б трохи часу, стабільний дохід забезпечений.

  Окремо хочеться порадити заробіток в соц. мережах з VkTarget. На даному сайті є купа завдань з накруткам в соціальних мережах і платять за них гідно.

  Не нийте, що вам не вистачає грошей, прикладайте зусилля, щоб виправити своє становище. Всім важко, а при великому бажанні, хоча б кілька тисяч рублів на життя ви забезпечите собі.