Якісний контент + посилання = просування

У мережі з’являється все більше ресурсів, а на тлі цього послуги з просування сайтів стають все більш затребуваними.

Платити за розкрутку свого проекту не обов’язково, адже в цьому випадку доведеться вести набагато більше витрат. Володіючи деякою сумою, краще самостійно виконати всі необхідні дії.

Якісний контент + посилання = просування, завдяки ось такій простій формулі можна самому розкручувати свої сайти. Звичайно, є й безліч інших факторів, що впливають на розвиток сайтів – соціальні мережі, поведінкові фактори, юзабіліті, структура сайту і багато іншого, але посилання контент є найважливішими.

Як самому просунути сайт?

Під якісним контентом ми розуміємо не тільки цікаві і грамотно написані статті, а грамотно оптимізовані матеріали. Буде набагато краще, якщо на сторінках вашого сайту буде не тільки текст, але і картинки, а ще краще і відеоролики.

Пошукові системи позитивно ставляться до того, якщо відвідувачеві пропонується відразу кілька форматів інформації, адже комусь зручніше слухати, комусь читати, а кому-то дивитися відео.

Також якісний контент не обійдеться без додавання ключових слів. Дуже важливо, не просто відвідувати WordStat і вибирати топові ключі, а аналізувати їх і визначати варіанти з меншою конкуренцією, що особливо стосується просування молодих сайтів.

Покупка посилань забирає не менше часу і вимагає деяких навичок. Почати потрібно з визначення кращої біржі. На Workion ми представляли добірку кращих бірж посилань, а також розповідали про якісне просування вічними посиланнями. Обидва матеріали повинні стати вам у пригоді, якщо ви вирішите купувати посилання вручну.

Всі придбані вами посилання повинні бути якісними, тому основний упор краще не ставити на кількість посилань. Нехай на ваш ресурс посилається 100 трастових донорів, ніж кілька тисяч каталогів та линкопомоек. Перевіряйте всі ресурси вручну і намагайтеся розміщати посилання в природному вигляді.

Просуванням сайтів займатися складно, але якщо витратити трохи часу на вивчення SEO, то можна економити величезні суми. Повірте, краще самому розібратися в тонкощах, ніж постійно платити за роботу, та ще й переживати, що вона може бути виконана не якісно.