Гарний Favicon для сайту

Зміст

  • Фавикон підкреслить індивідуальність сайту
    • Як розробити Фавикон?
      • Як встановлювати Favicon?

При розробці сайту потрібно враховувати безліч дрібниць, з яких будується загальна якість проекту. Однією з таких складових є іконка сайту Favicon. При використанні CMS вона встановлюється за умовчанням, але залишати її в стандартному вигляді не рекомендується, так як це вказує на недопрацювання ресурсу.


Як зробити гарний Favicon для сайту? Як його встановити і де він буде відображатися? Цей невеликий значок розміром 16×16 можна скачати в інтернеті, навіть в Яндексі є мільйони різних готових іконок, якими можна скористатися, але при цьому вони не будуть оригінальними.

Фавикон підкреслить індивідуальність сайту

Де відображається значок? Він відображається в закладках, пошуковій видачі і на вколадках браузера:

Як бачите, у кожного сайту встановлений свій значок, у тому числі і на нашому сайті. Ви теж зможете його змінити свого сайту, це зовсім не складно.

Як розробити Фавикон?

Найбільш простий спосіб створити Favicon, це скористатися логотипом свого сайту. Через сервіс Favicon.by ви можете завантажити будь-яке зображення і отримаєте готовий Фавикон:

Ось для прикладу ми перетворили звичайний логотип, а сервіс конвертував його і представив нам приклади його відображення в адресному рядку. Також через цей сервіс можна додати анімований текст в Фавикону, але це не обов’язково.

Іконку Favicon можна намалювати самостійно, для цього використовуйте сервіс Favicon.ru.

создание картинки

У порівнянні з попереднім сервісом Favicon.ru є більш якісним. Крім промальовування Фавикона, через нього також можна зробити іконку з картинки, а також замовити розробку Favicon у професіоналів, от тільки ціни досить високі (591 рубль).

З-за високої вартості краще відмовитися від даних послуг і знайти дизайнера на біржах фріланса, наприклад на Weblancer.

Як встановлювати Favicon?

Якщо ви використовуєте CMS, то достатньо знайти Favicon в директорії свого сайту і замінити його на нову іконку (не забути поставити те ж саме ім’я). Якщо ж у вас взагалі не встановлено фавикон, то потрібно встановити спеціальний код у файлі header.php.

Встановлювати цей код потрібно всередині відкритого тегу head.

Після того, як ви поновіть, або вперше виберіть іконку для свого сайту в пошуковиках вона з’явиться не відразу. В залежності від того, наскільки часто пошуковий робот відвідує ваш ресурс, знаходиться швидкість зміни цієї картинки.