War of the Planets — Гра з виведенням коштів

Більшість нових ігор, в яких можна заробляти реальні гроші, як бульбашки лопаються і їх користувачі прощаються зі своїми вкладеннями.


Добре, що є ігрові проекти, що створюються не школярами та шахраями, а цілими компаніями, такі як War of the Planets від розробника Mill Nif.

Гра з виведенням грошей War of the Planets сильно відрізняється від інших економічних ігор. У ній є функція виведення коштів, але щоб добре заробляти, доведеться не тільки вкладати гроші, але й активно брати участь у розвитку своєї раси.

Сюжет цікавий, маса можливостей, елегантний дизайн і багато іншого обов’язково захопить вашу увагу.

Закрита гра!

Грай і заробляй на War of the Planets

Не дивно, що кожен день у цій грі реєструється багато нових учасників. Вона захоплююча і цікава. При реєстрації пропонується вибрати расу, за яку ви будете битися з темними силами:

Якщо хочете отримати безкоштовну шахту з фіолетовими кристалами, вибирайте землян. Тим, хто грає за туриан, видають завод з нано-бронежилетами. Вибравши расу органіки, ви отримуєте пару воїнів «Солдат Джона».

Колись лорд Маскар знищив планети цих народів, і тепер вони заселили планету Каланг, щоб вижити. Принципової відмінності між расами немає, тому вибирайте те, що вам більше подобається.

Кожен новачок в грі, отримує безкоштовну шахту, тому ви відразу зможете збирати червоні кристали.

У грі багато різних функцій і об’єктів, тому розібратися в них не просто. Щоб нашим читачам було простіше, ми підготували опису всіх елементів гри:

 • Енергія – основний ресурс ігри (купується і виводиться реальними грошима).
 • Зелена енергія – генерується при виведенні коштів (20% від суми). Щоб отримати виплату, потрібно виграти бій на арені.
 • Кристали – добуваються в шахтах і потрібні для виробництва зброї або продажу на ринку.
 • Зброя – виробляється на заводах, що потрібно для прокачування юнітів і продажу.
 • Юніти – ваші воїни, яких потрібно відправляти в рейди, щоб добувати енергію.
 • Шахти – приносять кристали, рівень зростає в залежності від загальної кількості зібраних кристалів.
 • Заводи – виробляють різну зброю, для цього потрібні кристали.
 • Склад – місце, де зберігаються всі ваші ресурси і зброя.
 • Госпіталь – потрібен для лікування героїв після рейдів.
 • Рейд – будівля, в якому відправляються воїни в походи.
 • Штаб – головне будівлю, де ведеться бортовий журнал, древо рефералів, досьє, доступні промо-банери і статистика фінансів.
 • Ринок – купівля та продаж кристалів.
 • Арена – автоматичні бої з реальними гравцями.
 • Казарма – тут купуються воїни і зброю.

З основними поняттями ми розібралися, тепер саме час представити вам основний інтерфейс:

Праворуч відображається ваш профіль всі ресурси і зброя. Ліворуч знаходяться будівлі шахти, заводи і житлова зона. За правилами гри, висновок стає доступним тільки після поповнення балансу мінімум на 2$, але краще ввести в гру більше грошей:

Першим ділом потрібно викупити всі шахти, щоб вони почали виробництво кристалів. Це відбувається автоматично, вам потрібно тільки встигати збирати ресурс, коли місткість заповнена:

Зручно, що на карті відображається таймер, тому ви не упустіть момент. Друге, на що доведеться витратити гроші – це відкриття заводів з зброєю. Коштують вони дорожче, але і користі від них більше. У кожному заводі виробляється різне зброю, наприклад, бластери:

Після вибору юніта, для якого буде створюватися зброю, необхідно подивитися необхідні ресурси і почати виробництво. Якщо ви не хочете чекати, поки кристали принесуть ваші шахти, вирушайте на ринок, там можна їх купувати та продавати:

Чи варто витрачати на це енергію? Набагато краще дочекатися і зібрати кристали з шахт, а от зброю виробляти точно варто. Бійці з обмундируванням знаходять більше енергії при рейдах, але перед тим як відправляти їх, спочатку потрібно купити собі армію в казармі:

Вибір персонажів не такий великий, а чим вони дорожчі, тим більше енергії вони приносять після рейдів. Запускаються рейди на 3 і на 8 годин (короткі і довгі). Коли бійці вже відправлені в похід, ви спостерігаєте таймер:

Коли вони повернуться, ви отримуєте енергію. Не забувайте лікувати персонажів в госпіталі, щоб заповнити їх здоров’я.

Арена – відмінний спосіб швидко отримати ресурси, але переможець визначається випадковим чином, тому це ризикований варіант.

Активно граючи і заробляючи гроші в грі War of the Planets, можна вийти на стабільний і великий заробіток.

Важливо зібрати потужну армію і добувати максимум енергії з рейдів. Без вкладень зробити це складно, але ви можете використовувати партнерську програму, де передбачено 3 рівня рефералів (система 7-3-2 відсотка від депозитів).