Гра Фруктовий сад

Зміст

  • Інвестуй в гру Frutosad
    • Розваги у Фруктовому саді

З кожним днем з’являється все більше незвичайних проектів для заробітку в інтернеті.


Особливою популярністю зараз мають інвестиційні онлайн ігри, а якщо підшукати хороший сервіс, то можна почати взагалі без вкладень.

Гра з серфінгом сайтів Фруктовий сад – це один з оригінальних проектів, на якому можна не вкладати свої гроші, а заробляти їх, переглядаючи сайти. Ні на жодному іншому проекті такого функціоналу немає, а за рахунок цього, навіть початківець легко і швидко заробить трохи грошей, щоб розвивати власний віртуальний фруктовий сад.

Інвестуй в гру Frutosad

З назви гри вже зрозуміло, що після реєстрації необхідно розвивати сад з фруктовими деревами. За реєстрацію дають стартовий бонус 100 срібла, на які ви зможете придбати перше дерево – Лайм.

Це найдешевше дерево, воно приносить мінімум фруктів, тому, все ж краще вкласти трохи грошей і купити більш дорогі дерева:

Frutosad

Після покупки дерева вам необхідно зайти в свою ферму і посадити саджанці. Для цього достатньо натиснути на кнопку внизу сторінки:

Всі фрукти з дерев на автоматі відправляються на склад, а ви можете періодично заходити на сайт, щоб перевірити, скільки товарів вже скупчилося:

Щоб отримати прибуток із фруктів, необхідно замовляти машину, яка вивезе їх зі складу. На вибір пропонується кілька варіантів:

Як бачите, можна і безкоштовно вивозити 50 000 фруктів, але для цього доведеться чекати по 12 годин. Новачкові простіше всього використовувати саме безкоштовний вивезення, нехай він і займає багато часу. Як тільки вивезення завершиться, на ваш баланс для виведення нараховуються гроші, і ви зможете замовляти виплату.

Отримувати кошти з гри Frutosad можна на різні платіжні системи Webmoney, Яндекс.Гроші, QIWI. Але найвигідніший – це Payeer, так як в цьому випадку не стягується комісія.

Розваги у Фруктовому саді

Збирати фрукти не потрібно, вивезення виконується довго, що ж робити решту часу? Ви можете користуватися розвагами:

  • збирати щоденний бонус;
  • грати в КНБ;
  • грати в Орел-решка;
  • грати в кості;
  • переглядати сайти в серфінгу.

Азартні ігри можуть швидко збільшити ваш баланс, але треба пам’ятати, що у них бувають і програші. Серфінг сайтів в цьому плані набагато краще, просто заходьте на сайти, чекаєте, поки вийде час на таймері, і отримуєте винагороду у вигляді ігрового золота.

Для цього вам потрібно перейти у відповідний розділ і натискати на окремі блоки:

За перегляд одного сайту платять 7-10 срібла, а дивитися їх потрібно всього за 15 секунд. Просто натискаєте на один з блоків, і відкривається сайт з таймером:

За 5-10 хвилин можна легко набрати 100 срібла і витратити їх на купівлю найдешевшого саджанця. Якщо ви будете робити це кожен день, то зможете швидко посадити багато дерев і збирати величезну кількість фруктів.

Гра з виведенням грошей, де не потрібно вкладати свої гроші, цінуються набагато вище, а з допомогою Frutosad ви зможете легко переконатися, що система платить.

Як правило, гроші приходять миттєво, іноді на кілька годин затримуються.

Зберіть трохи саджанців, заробивши гроші в серфінгу, і отримуйте з них стабільний дохід.