Гра Golden Chase не платить

Зміст

  • Наймай гномів і заробляй з Golden Chase
    • Як почати заробляти без вкладень?

Ви не довіряєте інвестиційним ігор і вважаєте, що всі вони створюються для обману? Швидше за все, ви просто не зустрічали якісних економічних ігор, таких як Golden Chase.


Цей проект переведений на кілька іноземних мов і тут уже зареєстровано понад півмільйона користувачів.

Краща інвестиційна гра Golden Chase пропонує учасникам заробляти на гномів, які видобувають кристали в печері, а чим у вас більше команда і чим дорожче гноми, тим вище прибуток.

Прибутковість у працівників висока, тому ви швидко зберете пристойну суму і отримаєте гроші на свій гаманець без затримок.

Гра не платить!

Наймай гномів і заробляй з Golden Chase

Стартових бонусів тут не видається, тому відразу потрібно внести гроші в гру. Поповнюється рахунок будь-якими способами, починаючи з банківських карт, закінчуючи балансом телефону.

Зараз діє акція, якщо ви встигнете на неї потрапити, то отримаєте 200% бонус до депозиту.

Після цього, ви зможете придбати перших гномів:

Незважаючи на те, що в грі є платіжні бали, вона отримала величезну популярність. Отримати ці бали можна не тільки з рефералів, так як є спеціальні гноми:

Білосніжка коштує пристойних грошей, але якщо її купити, вона буде приносити і бали і кристали. Залишиться тільки збирати їх і отримувати на свій баланс 30% від золота. Інші монети використовуються для покупки гномів.

Дизайн цієї гри адаптований під будь дозволу, тому ви зможете грати з комп’ютера і мобільних пристроїв.

Кожні 5500 золота принесуть вам по 1 долару. За одну операцію можна виводити 10$, а мінімалка до висновку всього 10 центів. Єдина обов’язкова вимога – це поповнення рахунку на 1 долар або залучення реферала.

Як почати заробляти без вкладень?

Якщо ви не хочете вкладати гроші і не впевнені, що проект зацікавить вас, то для початку збирайте щоденний бонус. Він приносить до 100 золота, а його ви можете примножити, беручи участь у лотереї. Також, тут є прості завдання для заробітку ігрових грошей:

Виконавши всього одне завдання і зібравши бонус, ви вже зможете придбати гнома. Звичайно, для збору великої команди, краще вкласти гроші, так ви набагато швидше вийдете на серйозну прибуток.

Враховуйте, що за поповнення балансу роздаються безкоштовні гноми. Їх кількість залежить від суми інвестицій:

Дізнайтесь, будь гномів ви отримаєте за ту суму, на яку збираєтеся поповнювати баланс в розділі Dwarf SET бонус.

Ще один прибутковий спосіб заробітку з Golden Chase – це залучення рефералів. За правилами, ви будете отримувати 10% від депозитів запрошених людей. Але найголовніше, що ви візьмете участь у конкурсі рефералів, із значним призом:

Гроші серйозні, але щоб їх отримати потрібно, залучити багато користувачів і зібрати багато балів.

Коли ви отримуєте гроші на баланс для висновку, обмінюйте їх і отримуйте на 20% більше для покупок.

На відміну від багатьох інших економічних ігор Golden Chase працює вже давно і без затримок виплачує гроші.

Користувачі з усього світу реєструються тут і на даний момент загальні виплати наближаються до 2 млн. доларів. Гра серйозна і вона точно не закриється, тому інвестувати в неї потрібно обов’язково.