Гра RobotCash

Зміст

  • Купуй роботів і нехай вони працюють за тебе
    • Чим гарний проект RobotCash?

У мережі є багато цікавих способів заробітку, за рахунок яких можна пасивно отримувати прибуток.


Зокрема, це інвестиційні гри, але багато людей намагаються обмежуватися від їх використання. Чому? Тому що бояться, що їх обдурять, а щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно користуватися якісними проектами.

Інвестиційна гра RobotCash пропонує купувати роботів, які на автоматі будуть генерувати енергію, а цей ресурс можна буде обміняти на реальні гроші. Можливо, ви вже знаєте про аналогічні проекти Taxi Money в цій грі система отримання прибутку нічим не відрізняється.

Купуй роботів і нехай вони працюють за тебе

На жаль, почати без вкладень в цій грі не вийде, так як безкоштовно роботів не дають і ніяких бонусів за реєстрацію не передбачено. Вкладати серйозні гроші не обов’язково, можна перевірити систему, з інвестицією в 150 рублів, купивши найдешевшого робота:

RobotCash

Як бачите, цей тип робота виробляє 59 енергії щогодини, накопичений ресурс за один день можна обміняти на 1.4 рубля. Все, що вам потрібно робити – це продавати накопичену енергію. Такі інвестиції здаються вам несерйозними? Тоді ви можете купити більш дорогих роботів:

Скільки ви будете заробляти кожен місяць, залежить тільки від того, яких роботів ви купите. Для цього вам буде потрібно поповнити баланс через Payeer.

При першому внесенні депозиту, гравці отримують +50%, тобто для купівлі дешевого робота, достатньо внести 100 рублів, ще 50 ви отримаєте бонусом.

Баланс на висновок автоматично поповнюється після того, як ви продаєте всю енергію. Тільки з нього можна виводити гроші, а виплати доступні на гаманці Payeer. Збирати енергію легко, в розділі Ангар, для цього є спеціальна кнопка:

Після збору, вирушайте на ринок і продавати енергію за курсом 1000 енергії = 1 рубль. При цьому на баланс для виведення відправляється тільки 90%, а 10% переводяться на баланс для покупок.

Чим гарний проект RobotCash?

  • якщо обмінювати гроші з балансу для виводу на баланс для покупок, ви отримуєте +10%;
  • є цікава лотерея, де можна виграти до 150 рублів (вартість участі 30 рублів);
  • кожні 24 години гравці можуть забирати бонус від 1 до 3 рублів;
  • залучаючи рефералів, ви заробите по 10% від їх депозитів;
  • повністю пасивний заробіток в інтернеті;
  • стабільні виплати і ніяких підводних каменів при виведенні.

Економічна гра RobotCash з’явилася не так давно, але швидко набирає обертів. Вигідність використання цього проекту очевидна, адже вклавши гроші, вже через 2-4 місяці ви повністю окупаете витрати і починаєте заробляти гроші.

Погодьтеся, 100 рублів, це не такі великі гроші, щоб відмовлятися від перспективи легкого заробітку.