Кращі онлайн графічні редактори

Редагування фотографій і картинок, досить часто виконується з різними цілями. Хтось хоче отримати якісні знімки, комусь потрібно поправити недоліки, а хтось просто хоче створити цікаве зображення.


У статті Де взяти унікальні картинки для сайту? Ми розглядали один із варіантів отримання зображень, які будуть додаватися на сайт. Щоб довести картинку до унікальності, ми використовували графічний редактор, але що робити, якщо у вас його немає і завантажувати його не хочеться? Можете використовувати онлайн редактори.

Де редагувати фото онлайн?

На сьогоднішній день створено таких сервісів досить багато, ми вибрали для вас найкращі онлайн графічні редактори:

  • Pixlr.com – це найпопулярніший онлайн редактор зображень. Інтерфейс сервісу нагадує Photoshop, тут надаються майже всі ті ж інструменти. Можна налаштовувати шари, вирізати, копіювати, додавати ефекти, застосовувати фільтри і багато іншого. Для швидкого редагування, передбачений режим Express
  • Fotor.com – цей редактор скоріше призначений для редагування фотографій. Інтерфейс досить простий, а функціонал досить широкий. Чим він відрізняється від інших? В ньому є режим Beauty, з допомогою якого можна усувати різні недоліки ваших знімків. Крім цього, через нього можна створювати колажі і відправляти отримані зображення в соц. мережі.
  • Picmonkey.com – якщо ваші фотографії на Facebook або Dropbox, то за допомогою цього сервісу їх легко можна буде імпортувати. В цьому онлайн редакторі передбачено кілька розділів ефектів, що дозволяє дуже швидко розібратися в інтерфейсі і виконати необхідне форматування зображення.
  • Befunky.com – тільки тут ви знайдете таку кількість різних ефектів і фільтрів, що у вас почнуть розбігатися очі. На жаль, через деякі доведеться заплатити, але і безкоштовних предостатньо. Єдиний значний мінус – це рекламні блоки, які постійно відволікають.
  • Всі ці сайти стабільно працюють, тому ви зможете скористатися ними і редагувати зображення. Хотілося б додати, що на Fotoflexer.com, Lunapic.com і Ribbet.com ви теж можете виконувати редагування картинок і фотографій, але функціонал цих сервісів дещо обмежений.