Кращий хостинг для інтернет-магазину

Відкриття бізнесу в інтернеті справа серйозна, тому не можна економити на хостингу.


Щоб інтернет-магазин працював швидко, завжди був доступним і не з’являлося зайвих проблем (у тому числі з безпекою), потрібно розміщувати його у перевірених хостерів. Пропозицій зараз багато, з вибором поспішати не можна.

Кращий хостинг для інтернет-магазину повинен бути надійним і якісним. Клієнти покинуть ресурс, якщо сторінки будуть занадто довго грузиться. Продажі впадуть, якщо сайт часто буде недоступний. Чи варто говорити про безпеку, через сайт проводяться численні транзакції, що приваблює зловмисників.

Який хостинг інтернет-магазину вибрати?

Ми розповідали нашим читачам про надійний і швидкий хостинг Евробайт. Компанія перевірена роками, на їх серверах вже розміщено багато віртуальних магазинів. Але це не єдиний якісний хостер.

Щоб у вас був вибір, ми склали ТОП 6 кращих хостингів для інтернет-магазину:

 • Clodo – сам роЗміст ив на цьому хостингу кілька своїх сайтів, відзначу високу швидкість роботи серверів і повна відсутність проблем. За роки використання не доводилося звертатися в технічну підтримку. Ціни трохи завищені, але за такий хостинг не шкода платити.
 • Webhost1 – блог, на якому ви зараз знаходитесь, розміщений через цього хостера. У них найнижчі розцінки, але на продуктивності це не позначається. Понад 70 000 користувачів, майже 140 000 розміщених сайтів. Від себе додам, у них краща технічна підтримка.
 • TimeWeb – працює більше 10 років, ціни низькі, якість висока. Якщо у вас вже є інтернет-магазин, звертайтесь до представників компанії. Вони перенесуть ресурс і нададуть 3 місяці безкоштовного хостингу. Ще краще купити під інтернет-магазин виділений сервер, зараз на нього 50% знижка.
 • Beget – вартість хостингу від 115 рублів в місяць, оренда серверів від 9800 рублів в місяць. Власникам великих інтернет-магазинів краще використовувати VIP хостинг. Його вартість завищена, але вона аргументована. Компанія відрізняється самим зручним особистим кабінетом.
 • Reg – вибирайте цей хостинг для інтернет-магазину, якщо не довіряєте дрібним компаніям. На Reg вже 10 років продаються домени та надаються інші послуги. Крім звичайних тарифів (мінімум 99 рублів на місяць), пропонується безлімітний хостинг та хостинг під 1С Бітрікс.
 • Jino – віртуальний хостинг для сайтів з оплатою від 1.1 рубля на добу. Працює компанія більше 15 років, її послугами користується понад 150 000 клієнтів. Передбачена бонусна система, користувачі отримують цінні подарунки. Постійно проводяться акції, зараз додають суму при поповненні балансу.
 • Навіть не намагайтеся знайти безкоштовний хостинг для інтернет-магазину. Без оплати ніхто не надасть вам якісні послуги, так і безпека буде під великим питанням. Бізнесменам точно не підходить цей варіант.

  Кожен продавець повинен знати не тільки, як вибрати хостинг для інтернет магазина, але і як розвивати інтернет-магазин.

  Нікому не хочеться втрачати прибуток від віртуального магазину з вини хостинг-провайдера. Тому, хостинг під інтернет магазин необхідно вибирати правильно. Користуйтеся послугами однієї з представлених компаній, в них ви точно не розчаруєтеся.