Верифікація PayPal

Зміст

 • Навіщо потрібна PayPal верифікація аккаунта?
  • Як пройти верифікацію в PayPal?

У всіх популярних платіжних системах є процедура перевірки, яка дозволяє розширити перелік можливостей.


У світовій плтежке PayPal вона теж є і багато людей цікавляться, як її пройти. Зробити це не так складно, але для цього обов’язково потрібна карта будь-якого банку з не нульовим балансом.

Верифікація PayPal просто необхідна активним користувачам. Ми вже розповідали про заробіток PayPal грошей і як вивести зароблені гроші PayPal.

Багато наші читачі вже почали користуватися рахунками в цій платіжці. Вона якісна, зручна, але найголовніше, з неї працюють майже всі зарубіжні системи.

Навіщо потрібна PayPal верифікація аккаунта?

Деякі люди користуються не перевіреними рахунками (такий статус встановлюється після реєстрації) і не розуміють, навіщо проходити якісь перевірки. Дійсно, їх можна і не проходити, але краще це зробити.

Жодних часових меж не встановлено, можна пройти верифікацію відразу після реєстрації або через кілька років після створення рахунку.

Перше, для чого це потрібно – підвищення лімітів. Перевірити, які встановлені ліміти PayPal для вашого облікового запису на цій сторінці. Якщо ви проводите серйозні транзакції і витрачати великі суми, перевірка вам просто необхідна, інакше ви зіткнетеся з обмеженнями.

Друга причина пройти перевірку – це підвищення безпеки. Процедура верифікації не забирає багато часу, а після її проходження, ви підтверджуєте, що є власником доданої карти.

Витративши всього кілька хвилин, ви підтвердите дані на своєму рахунку та отримайте додаткові привілеї. Зробіть це прямо зараз, щоб у майбутньому не було проблем.

Як пройти верифікацію в PayPal?

Щоб у вас пішло як можна менше часу на проходження цієї процедури, ми склали інструкцію:

 • Спочатку вам потрібно увійти в свій гаманець, завітайте на офіційний сайт:
 • Потім потрібно натиснути навпаки статусу свого рахунку «Пройти перевірку»:
 • Відкриється сторінка, на якій підключається карта для перевірки. Вам потрібно вказати ім’я та прізвище, вказати тип карти і ввести деякі дані про неї:
 • Нагадаємо, що карту ви зможете використовувати тільки в тому випадку, якщо на ній є 2$. Ця сума буде списана з балансу, щоб ви могли через виписку по рахунку подивитися спеціальний код:
 • Не переживайте, кошти потім повернуться на ваш баланс. Подивитись виписку по карті можна через сервіси інтернет-банкінгу (наприклад, Онлайн Ощадбанк). Так само можна звернутися до операторів банку, щоб дізнатися, як отримати виписку рахунка. Тепер цей код необхідно ввести на сторінці, після чого з’являється повідомлення:
 • Будьте уважні при введенні пароля з виписки по рахунку, якщо ввести його кілька разів неправильно, використовувати карту з PayPal більше не вийде. Для відновлення доведеться писати в технічну підтримку.

  Якщо ви активно користуєтеся цією платіжною системою, вам повинна згодитися інструкція, як переводити гроші в PayPal.

  Верифікація карти PayPal не так важлива, але якщо на це йде не так багато часу, то чому б це не зробити. Підтвердіть свої картки прямо зараз і ви як мінімум збільшите ліміти.