Бінарні опціони, з чого почати?

Як часто доводиться чути від досвідчених користувачів – почни торгувати бінарними опціонами і ти розбагатієш.


Новачки вже зацікавилися цією можливістю, але щоб цей інструмент торгівлі приносив великі гроші, спочатку потрібно навчитися правильно проводити операції.

Бінарні опціони, з чого почати торгівлю? Щоб новачкам було легко почати, потрібна детальна інструкція.

Ми вирішили допомогти початківцям трейдерам і склали план з 6 дій, які допоможуть зайнятися справою. Не пропустіть жодного кроку, кожен з них важливий для досягнення успішної торгівлі опціонами.

Початок бінарних опціонів, як бути новачкові?

Використовуючи бінарні опціони почати торгівлю зовсім не складно, але перед тим як навчитися укладати угоди, потрібно ще врахувати кілька важливих моментів:

1. Навчання бінарним опціонах.
Цей важливий крок часто пропускають новачки, так як вважають, що користуватися цим торговим інструментом легко. Насправді, тонкощі тут теж є і поки ви не звернете на них уваги, хороших результатів точно не досягти. Платити за навчання не потрібно, є багато безкоштовних джерел інформації.

На нашому блозі доданий цілий розділ, присвячений бінарним опціонах. Завдяки корисним статей ви отримаєте величезний запас знань, які в подальшому можна буде застосувати на практиці.

Розділ постійно поповнюється, тому ви зможете відвідувати його періодично і дізнаватися щось нове.

2. Радники та технічний аналіз.
Набагато простіше будувати прогнози, коли під рукою є багато підказок і знаєш, на яких сайтах можна отримати аналітику. У якісних брокерів аналітика і всілякі підказки публікуються в окремих розділах.

Варто сказати про корисний ресурс Investing, на якому ви знайдете зведений технічний аналіз:

З його допомогою можна легко визначити, як може змінитися курс валюти. Якщо підказують, що валюту потрібно активно продавати, отже, її курс знизиться.

Залишається тільки відкрити опціон на зниження і виграти гроші. На Investing є і багато іншої корисної інформації, цей сервіс має бути на озброєнні кожного трейдера.

На сайті кожного брокера, можна додавати різні індикатори в графік, щоб вони теж допомагали будувати вірні припущення.

Індикатор бінарних опціонів складний інструмент, їм потрібно навчитися користуватися, а також розбиратися в їх типах. Не можна нехтувати ніякої корисної інформації.

3. Підбір стратегії для торгівлі.
У хорошого трейдера завжди підготовлена стратегія, дотримуючись якої, він виходить на максимальну прибуток. Чіткий план дій і продумані кроки дозволяють робити правильні дії.

На нашому блозі є опису різних стратегій, вибирайте відповідну тактику для себе:

 • буратіно;
 • поза кордону;
 • усередині кордону;
 • торгівля на новинах;
 • мартінгейл;
 • 180 секунд.

Щоб визначити, яка з технік ведення торгівлі вам підходить, потрібно спробувати застосувати.

Звичайно, вони не гарантують 100% виграшів, але ваші шанси серйозно піднімуться і, ви точно зможете заробляти більше, ніж роблячи ставки випадковим чином. Навчитися стратегіям не так складно, для новачка це обов’язковий крок.

4. Торгівля опціонами на демо-рахунку.
Щоб набратися досвіду і не витратити ні копійки зі своєї кишені, користуйтеся демо-рахунком. У брокера IQoption відкривається такий рахунок за кілька хвилин. Увійти через будь-яку соціальну мережу і проведіть перевірку пошти.

Після цього вам нададуть 1500$, щоб ви могли перевірити будь-яку тактику і попрактикуватися:

Функціонал нічим не відрізняється від реального, також обирається актив, вказується сума ставки, час експірації і робиться ставка.

Єдиний мінус – в демо режимі доступно всього 13 активів. Але це не суттєвий бар’єр, головне, можна швидко розібратися, як укладаються угоди в бінарних опціонах.

5. Вибір брокера бінарних опціонів.
На цю тему у нас складена окрема стаття Як вибрати брокера бінарних опціонів, де описується кілька важливих критеріїв відбору. З їх допомогою ви можете проаналізувати найбільш популярні сервіси і виділити з них лідера.

Щоб вам було простіше, пропонуємо нашу добірку Топових брокерів:

 • IQoption (починайте торгувати з 10$);
 • 24Option (найпопулярніший брокер);
 • Grand Capital (500$ бездепозітний бонус);
 • Binarium (простий інтерфейс, невеликий стартовий депозит);
 • Binomo (серйозна аналітика і гарне навчання);
 • Utrader (до 150% на депозит);
 • FBS (вигідна партнерська програма);
 • Dragon Options (багато навчальних матеріалів);
 • Optitrade24 (для новачків безризикова торгівля);
 • Corsaforex (100$ бездепозітний бонус);
 • Optionbit (торгуйте з мобільних пристроїв).

Всі ці компанії працюють давно і володіють різними перевагами. Щоб провести власну перевірку і виділити найкращих, у вас тепер є список, можете приступати до відбору.

6. Здійснення операцій на реальному рахунку.
Заключний крок новачка до заробітку на бінарних опціонах – це проведення операцій на реальному рахунку. Вибравши одного з брокерів, поповнивши рахунок і перейшовши до торгової платформи, ви починаєте проводити операції.

В залежності від вибору сервісу, інтерфейс може дещо відрізнятися, але майже скрізь вам спочатку потрібно буде вибрати актив (як на 24Option):

Потім заповнюється основна форма відкриття опціону, де вказується термін відкриття, сума ставки і вибирається напрямок графіка:

Як тільки ви натискаєте на одну з кнопок (вище або нижче), ваша ставка приймається і потрібно лише дочекатися, поки вийде час. Результат може бути будь-яким, навіть дотримуючись підказок, перевіряючи аналітику і використовуючи сигнали, ймовірність програшу все одно залишається.

Щоб швидко не втратити всі свої гроші, дотримуйтесь 3 методам підстраховки в бінарних опціонах.

Деякі трейдери вже перетворили опціони в стабільне джерело доходу, такий шанс є і у вас. Тепер у вас є детальна інструкція для дій, і ви можете почати свій шлях від новачка до професіонала.

Почати заробляти на бінарних опціонах найскладніше, але коли наберетеся досвіду, зрозумієте, що це один із найпродуктивніших способів заробітку.