Заробіток на курнику з Ovall

Зміст

  • Як заробити на Ovall?
    • Додаткові ігри на Ovall

Не виходячи з дому, ви можете відкрити віртуальний бізнес з мінімальними вкладеннями, використовуючи гра з виведенням грошей.


Наприклад, ви можете стати власником курника, купуючи тварин, продаючи яйця, засеивая поле пшеницею, щоб отримувати корм для своїх курей. Цікаво? Тоді вирушайте на Ovall і реєструйтеся.

Заробіток на онлайн курнику з Ovall це цікавий варіант для вкладень в інтернеті. Відразу вносити депозити доведеться обов’язково, так як за реєстрацію видається бонус – курник, але курей у ньому не буде. Тому, ви вже зможете збирати яйця і продавати їх, отримуючи гроші на баланс для виводу тільки після покупки тварин.

Як заробити на Ovall?

Гра вже набрала понад 11 000 реєстрацій і відгуки про неї тільки позитивні. На відміну від звичайних фермерських симуляторів, тут вам не потрібно буде купувати різний корм, будувати окремі загони і так далі. Ви власник курника, а в ньому можуть бути тільки кури.

Ніяких платіжних балів у грі немає, тому можна буде забирати гроші без залучення рефералів.

Відразу після реєстрації ви можете перейти на вкладку балансу, щоб внести депозит. Поповнювати рахунок можна різними способами, курс обміну 1 рубль = 1 срібна монета. Одна курка коштує 10 срібних, тобто 10 рублів, а місткість безкоштовного курника 12 місць. Отже, ви можете вкласти 120 рублів і заповнити перший курник.

Ovall

Бізнес на курнику був би неповноцінним, якщо підприємцю не потрібно було підготувати товар для продажу і годувати тварин. Тому, в магазині ви знайдете ще дві пропозиції:

Враховуйте, що вам ще потрібно буде витрачатися на ці товари, тому вносите на свій баланс, трохи більше грошей.

Щоб не переплачувати за зерно, купіть власне поле і засеивайте його. Зібраний урожай підходить для годівлі курей.

Коли ваші птахи принесуть не менше 100 яєць, ви зможете придбати коробки для них і після цього продати яйця:

Як бачите, ціна 1 яйця 0.13 золотих монет. З продажу 100 шт. ви отримаєте 13 монет = 13 рублів. Цю суму можна буде відразу вивести через Payeer, так як мінімальний поріг 0.05, а максимально в день можна виводити до 50 рублів.

Додаткові ігри на Ovall

Щоб гравцям було не нудно чекати, поки курки висиджують яйця, були додані міні ігри, в яких можна вигравати ігрові монети. На вибір пропонується кілька цікавих ігор:

  • стандартна КНБ;
  • орел або решка;
  • варене яйце (потрібно вгадати, де сире, а де варене яйце);
  • аукціон ставок (потрібно перебивати попередню ставку);
  • лотерея (квиток коштує 1 срібло, а переможець отримує 50 срібла).

Як вже говорилося, залучати рефералів в цю гру не обов’язково, але якщо ви зможете знайти нових гравців, система буде ділитися з вами прибутком. Всього передбачено 3 рівня рефералів з відрахуваннями 3-2-1%. Сума враховується від внесеного рефералом депозиту.

На тлі багатьох ігор з виведенням грошей Ovall виглядає як якісний і цікавий проект. Спробуйте скористатися системою для створення пасивного джерела прибутку, адже збирати яйця можна і раз в місяць, великий активності від вас не потрібно, так само як і значних вкладень.