Безкоштовна розсилка на Subscribe

Зміст

  • Як запустити на розсилку Subscribe?
    • Точно все безкоштовно?

Відмінний спосіб збільшити відвідуваність свого ресурсу, а також створення додаткового джерела трафіку – це запуск розсилки.


Багато новачків знають, що можна створити розсилку по Email та залучати передплатників, паралельно заробляючи через партнерські програми або на співпрацю з прямими рекламодавцями.

Безкоштовна розсилка на Subscribe.ru – ідеальний варіант, як для ведення окремої розсилки, так і для доповнення до свого ресурсу.

Величезна кількість розсилок вже ведеться через цю систему і в інтернеті є маса статей на цю тему. А щоб запустити свою розсилку, потрібно лише пройти реєстрацію, тут передбачений безкоштовний тариф.

Як запустити на розсилку Subscribe?

Коли пройдете реєстрацію, вирушайте в розділ «Налаштування передплати» і натисніть відповідну кнопку для запуску своєї розсилки:

Після цього з’являється велика форма, яку потрібно буде грамотно заповнити. Під кожним полем вказані підказки, тому ви не повинні заплутатися:

Subscribe

При заповненні розсилки будьте уважні, кожне поле відіграє важливу роль у майбутньому розвитку джерела трафіку. Як тільки ви вкажете всю інформацію, ваша розсилка буде запущена, а ви отримаєте про це повідомлення:

рассылка Subscribe

За замовчуванням, ваша розсилка потрапить в розряд Бронзових. Це статус всіх нових розсилок, які не публікуються в каталозі і не відображаються в новинах. Є кілька рівнів, на які ви будете переходити паралельно з розвитком свого проекту:

Також, ви зможете спробувати скласти перший лист, щоб розібратися з інтерфейсом. Редактор простий:

Під цим редактором, є інструменти для вказівки дайджестів, прикріплення файлів, додавання меню та інші налаштування.

Точно все безкоштовно?

При створенні розсилки ви самі зможете вибрати, яку розсилку будете вести. У безкоштовної є 2 очевидних недоліки.

  • По-перше, її не можна використовувати в комерційних цілях.
  • По-друге, адміністрація Subscribe буде додавати власну рекламу.
  • Тому краще заплатити 1800 за корпоративну розсилку:

    Це порівняно не великі гроші, враховуючи всю користь функціоналу сервісу. Заплативши ці гроші, ви зможете розміщувати рекламу у листах, а також від адміністрації Subscribe ваші передплатники не будуть отримувати рекламу.

    Розсилки в системі Subscribe – це відмінний спосіб для створення джерела трафіку. Ви можете запустити свою розсилку прямо зараз і при цьому нічого не платити. Коли досить розкрутіть джерело, перейдете на інший тариф і будете використовувати розсилку в комерційних цілях.