На Wmmail зявилися завдання з YouTube

Популярний відеохостинг YouTube продовжує розвиватися, тому багато сервіси налаштовуються під нього.


Вже зараз можна часто зустріти авторизацію через Ютуб, вебмастера додають ролики спочатку на цей сайт, а потім вбудовують на свої ресурси, а також канали активно рекламуються.

На Wmmail з’явилися завдання з YouTube, що в черговий раз показує розвиток відеохостингу і найбільшого кликового спонсора.

Багато рекламодавці заходять сюди, щоб активувати накрутки своїх роликів і каналів. Виконавцям теж сподобався новий розділ, так як тепер набагато зручніше шукати доручення, пов’язані з Ютубом.

Як виконувати завдання з розділу YouTube?

Якщо ви коли-небудь пробували виконувати завдання на почтовиках, то проблем у вас точно не виникне. Деякі новачки можуть відчувати з цим труднощі, тому ми вирішили скласти докладну інструкцію.

Не так давно була додана спрощена реєстрація на Wmmail, тепер можна відкрити профіль, навіть якщо немає гаманця Webmoney.

Отже, для виконання завдань з Ютубу, необхідно зайти в загальний розділ з дорученнями і потім відфільтрувати їх:

Відразу після цього завдання фільтруються і залишаються тільки ті, що потрібно виконувати на відеохостингу. У них може вимагатися перегляд відео, відмітка «Мені подобається», коментар, клік по рекламі і багато іншого:

З цього списку вам буде потрібно вибрати будь-яке доручення і натиснути на нього. Тільки так ви зможете ознайомитися з подробицями. Уважно читайте вимоги, щоб зробити все правильно і гарантовано отримати оплату:

Конкретно в цьому прикладі, потрібно перейти до відео з Вконтакте, залишити коментар і поділитися в будь-якій соціальній мережі. Якщо ви готові виконати побажання рекламодавця, тиснете на кнопку, яка знаходиться під сумою:

Як було зазначено в завданні, з Вконтакте ми переходимо до перегляду ролика на Ютубі. Після цього, залишаємо коментар:

Також за умовами завдання, необхідно поділитися роликом в одній з соц. мереж. Для цього ми натискаємо спеціальну кнопку:

Вибираємо будь-яку кнопку від популярних соціальних мереж і розміщуємо відео на своїй сторінці. Завдання повністю виконано, тому можна повернутися на сторінку з вимогами і відправити у звіті посилання на профіль:

Після натискання кнопки «Відправити», чекайте від декількох хвилин до декількох днів, поки рекламодавець перевірить звіт і проведе оплату. За цей час можна виконати ще десятки доручень.

Заробіток на відгуках з Wmmail – це куди більш прибуткова справа, але і працювати доводиться більше.

А взагалі, заробляючи на Wmmail, потрібно братися за завдання різного типу, найголовніше, щоб за їх виконання добре платили.

Досить часто щедрі рекламодавці запускають вигідні доручення, тому потрібно постійно перевіряти їх список і братися за таку роботу, яка приносить більше грошей.