Оплата послуг Інтернету через Яндекс Гроші

У платіжних систем стрімко збільшується кількість клієнтів, що не дивно. Люди розуміють, наскільки зручно користуватися електронними грошима.


З їх допомогою можна легко платити за інтернет, не виходячи з дому. Але це далеко не всі можливості, а якщо є трохи вільного часу, то ще й не доведеться вносити кошти на віртуальний рахунок.

Оплата послуг Інтернету через Яндекс Гроші проводиться за кілька хвилин. Природно, у вас повинні бути гроші для перекладу. Їх доведеться внести на рахунок (як покласти гроші на Яндекс Гроші) або ж прикріпити картку, щоб кошти списувалися безпосередньо з вашого банківського рахунку.

Оплата інтернету з Яндекс Гроші

Перед тим як представити докладну інструкцію, хотілося б нагадати, що поповнювати гаманець не обов’язково.

Дізнайтеся, де заробити Яндекс Гроші, на оплату послуг провайдера інтернету ви зберете необхідну суму. Можна виконувати найпростіші доручення, збирати за 3-4 дні стільки, скільки потрібно заплатити за інтернет:

Оплата залежить від складності виконання, а які замовлення виконувати, вирішуйте самі їх тисячі. Після виведення коштів або поповнення гаманця ви зможете оплатити послуги провайдера з Яндекс.Гроші.

Для цього потрібно діяти по інструкції:

 • Авторізуємось на сайті платіжної системи і переходимо в розділ з товарами і послугами:
 • Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть розділ з назвою «Інтернет»:
 • Зі списку провайдерів потрібно вибрати компанію, яка надає вам послуги:
 • Вибравши компанію, відкриється сторінка, де необхідно вказати номер рахунку, номер договору та іншу інформацію (у всіх провайдерів дані різні):
 • На наступному кроці потрібно вибрати спосіб оплати. Якщо на Яндекс.Гроші немає необхідної суми, автоматично буде обраний спосіб «Банківська карта». Щоб переказати кошти, потрібно заповнити форму:
 • Незручно платити з карти? Відкривайте всі способи і вибирайте підходящий варіант:
 • Щоб простіше проводити оплату безпосередньо з картки, її потрібно прикріпити в особистому кабінеті. Робиться це через налаштування:
 • В процесі прив’язки запропоновано ввести номер картки, код (не від картки, а який знаходиться на задній її частині), а також термін дії:
 • При використанні такого способу оплати інтернету, гроші зараховуються миттєво, це головний плюс. Також ви можете додати платіж в обране, щоб потім легко його повторити в потрібний момент.

  Використовуйте заробіток в Яндекс Толока, робота проста, а кошти виводяться на гаманці Яндекса.

  Хто ще не користується електронними грошима, продовжує стояти в чергах, витрачати свій час, а іноді і зайві гроші. Можливості інтернету безмежні, крім оплати послуг провайдера, можна не виходячи з дому гасити кредит, робити покупки, платити за комунальні послуги і так далі.