Не варто афішувати свій WMID

Зміст

  • Номер WMID потрібно приховувати!
    • Але як приховати WMID, якщо він скрізь використовується?

Використовуючи платіжні системи, завжди потрібно бути обережним і уважним, адже крадіжки електронних грошей – це одна з актуальних проблем в сучасному світі.

У мережі продовжують періодично з’являтися повідомлення про зломи віртуальних рахунків, але розробники запевняють, що це відбувається з вини самих користувачів.

Зокрема, необхідно ретельно приховувати всі свої дані від зайвих «очей», в тому числі і ID свого гаманця від Вебмані. Чому не варто афішувати свій WMID? На це є безліч причин, про які навіть не здогадуються новачки, публікують номери своїх гаманців скрізь, де тільки можна.

Номер WMID потрібно приховувати!

На форумах, блогах, соціальних мережах і багатьох інших майданчиках, можна знайти тисячі різних WMID. У більшості випадків вони публікуються для того, щоб просити грошей або переконатися, що власник гаманця – людина з доброю репутацією та серйозними намірами. Але поширювати номер свого рахунку все ж не варто.

Головна причина – це високі ризики стати жертвою шахраїв. Хоч система Webmoney і забезпечує надійний рівень захисту, випадки злому вже були зафіксовані.

Наприклад, шахраї можуть надіслати повідомлення на ваш WMID або Email з вірусом, за рахунок чого і будуть зламувати електронний рахунок. Звичайно, це може відбутися і без активного «рекламування» свого WMID, але краще скоротити увагу до свого рахунку.

Ще одна серйозна причина приховування номера рахунку в Webmoney – це обмеження від тролів і тих, хто може вас невзлюбить. Ситуації бувають різні, а щільно займаючись інтернет-роботою, легко нажити недоброзичливців.

Як вони можуть використовувати інформацію про WMID? Та хоча б для написання негативних відгуків. Може бути, вам це байдуже, при укладанні наступних угод, партнери можуть відмовитися.

Але як приховати WMID, якщо він скрізь використовується?

Оптимальний варіант – це відкрити окремий гаманець, з якого ви будете виконувати всі дрібні транзакції, і реєструватися на сайтах. Нехай він буде відкритий на кого-небудь з ваших родичів або знайомих, адже тепер можна отримати формальний атестат, без підтвердження паспортних даних.

Також, не зберігайте на ньому грошей, а відразу після входить операції, надсилайте кошти на додатковий рахунок. Такою хитрістю користуються практично всі, хто серйозно займається роботою в інтернеті, а якщо ви маєте намір досягти успіху, вам теж варто про це задуматися.