Розвиток карєри копірайтера за допомогою сервісів оплачуваних відгуків

Зміст

 • Основи роботи сервісів оплачуваних відгуків
 • Три причини почати кар’єру копірайтера з платформ оплачуваних відгуків
 • Висновок

У сучасному світі велику популярність мають способи заробітку в інтернеті, пов’язані з продажем унікального контенту. Даний факт досить-таки легко пояснити, адже безліч функціонують сьогодні веб-сайтів наповнюється за допомогою копірайтерів, а значить, їх послуги ще тривалий час будуть затребувані.


Напрямки копірайтингу та рерайтингу можна по праву назвати вершиною сфери унікального контенту – саме на них припадає найбільша частина замовлень веб-майстрів.

На поточний момент часу свої послуги в даних напрямках діяльності пропонують багато виконавці – одні приймають замовлення на фріланс-сервіси, інші виставляють свої роботи на біржах контенту, треті взагалі працюють безпосередньо із замовником без будь-яких посередників.

На жаль, далеко не всі виконавці здатні створювати якісний текстовий матеріал з перших днів роботи. Більш того, деяким з них потрібна велика кількість часу для вивчення всіх тонкощів цієї професії. Так, грамотний автор статей повинен розуміти, що заробіток на копірайтингу вимагає:

 • знання основ правопису;
 • вміння швидко знаходити та обробляти інформацію;
 • навичок адаптації текстового матеріалу під конкретні пошукові запити.
 • Таким чином, справжній копірайтер повинен бути професіоналом своєї справи – йому необхідно швидко знаходити необхідну інформацію, безпомилково перетворювати її і підганяти під задані замовником ключові слова. Але де ж взяти початковий досвід для ефективного старту своєї кар’єри в даному напрямку? До недавніх пір відповідь на це питання знайти було дійсно складно.

  Жодних суміжних областей зайнятості у той час не існувало, а тому все пізнання новачків складалися виключно з теоретичних матеріалів, представлених в інтернеті. Сьогодні ж стан справ зовсім іншим чином – за останні роки було представлено велику кількість платформ, що пропонують своїм користувачам заробіток в інтернеті суміжного типу.

  Так, основну популярність на поточний момент мають спеціалізовані сервіси, що розвиваються в напрямках оплачуваних постів (повідомлень), коментарів і відгуків. Всі вони здебільшого функціонують за стандартними правилами копірайтингу – роботи виконавців повинні бути грамотними і унікальними.

  Тим не менш, незважаючи на досить великі можливості вибору, інтерес більшості початківців авторів концентрується на платформах оплачуваних відгуків. Чи можна стати успішним копірайтером завдяки подібним сервісам? Вичерпну відповідь на дане питання ми постараємося дати в тексті сьогоднішньої статті.

  Развитие карьеры копирайтера

  Основи роботи сервісів оплачуваних відгуків

  На сьогоднішній день в мережі існує велика кількість відкритих платформ, керівники яких пропонують своїм користувачам пасивний заробіток на написанні відгуків про товари і послуги.

  В інтернеті присутні як розвинені майданчики, що успішно функціонують протягом багатьох років (Otzovik, Irecommend), так і молоді проекти, діяльність яких почалася порівняно недавно (Votziv, Tutux).

  Втім, незважаючи на велике розмаїття, всі вони відрізняються один від одного найменшими деталями. В основі їх роботи використовують абсолютно ідентичні принципи заробітку, згідно з якими:

 • користувач проходить процедуру реєстрації на сайті проекту;
 • зареєстрований учасник вибирає потрібну категорію товару на сайті, після чого публікує в ній відгук по конкретному об’єкту опису;
 • після успішної перевірки модераторами опублікований текст відправляється в загальний доступ;
 • автор відгуку поширює рекламну інформацію про своїх публікаціях, щоб залучити нових читачів і передплатників;
 • за підсумками дня відбувається нарахування оплати за читацьку активність (кожен унікальний перегляд опублікованого тексту приносить певний розмір грошового винагороди)
 • Таким чином, заробіток на відгуках вимагає від виконавця використання комплексного підходу. Грамотний автор повинен не тільки створювати цікаві та захоплюючі публікації, але і вміти просувати їх в широкі маси. Крім того, у ряді випадків він повинен розумно оцінювати можливі показники прибутковості відкликання, яких можна досягти при використанні тих чи інших принципів у момент написання.

  Але яким же чином усе це може допомогти користувачеві, що бажає надалі розвивати кар’єру копірайтера? Давайте розбиратися.

  Три причини почати кар’єру копірайтера з платформ оплачуваних відгуків

  Отже, напевно багато хто користувачі вже могли помітити певну схожість між правилами копірайтингу та правилами сфери оплачуваних відгуків. Монетизація відгуків передбачає використання тих самих стандартних принципів, завдяки яким досягається висока якість текстового контенту.

  Так, сучасні майданчики оплачуваних відгуків можуть стати своєрідним фундаментом для початку розвитку кар’єри початківця автора. Давайте розглянемо основні переваги подібних платформ, за рахунок яких виконавець може швидко освоїти базові навички копірайтера.

 • У першу чергу будь-якому авторові необхідно розуміти відповідальність, яку він несе за поширення своїх текстів. Будь копірайтер знає, що всі виконувані ним роботи повинні строго відповідати заданим вимогам замовника. В іншому випадку він ризикує не тільки втратити напрацьовану репутацію, але і отримати на додачу до всього багато штрафних санкцій з боку посередника.

  Відповідальність перед замовником є, мабуть, фундаментальною основою робочого процесу, на якій будуються тривалі партнерські відносини. Усвідомити важливість даного факту в повній мірі можна за допомогою сервісів оплачуваних відгуків, виконавці яких публікують свої записи у відповідності з цілим кодексом нормативних правил.

  Так, усі користувачі, націлені на довгострокове співробітництво з керівниками даних майданчиків, завжди усвідомлюють наслідки грубих порушень. Публікації авторів, що не відповідають правилам угоди, підлягають обов’язковому видаленню.

  У разі виявлення багаторазових порушень обліковий запис автора блокується без можливості подальшого відновлення. Таким чином, майданчики оплачуваних відгуків дозволяють на практиці оцінити важливість зобов’язань, які виконавець покладає на себе при роботі на замовника.

 • Друга причина, по якій сфера відгуків може стати чудовим початком для розвитку авторської кар’єри, полягає у вивченні основ правопису. Далеко не секрет, що заробіток на копірайтингу пред’являє високі вимоги до знань орфографічних, пунктуаційних, граматичних, стилістичних і логічних правил написання тексту.

  Досить схожий перелік вимог описаний і в пунктах користувальницьких угод багатьох сервісів оплачуваних відгуків. Так, всі користувачі даних платформ зобов’язуються розміщувати лише грамотно складений контент. У разі знаходження яких-небудь помилок публікація відхиляється модераторами сайту, після чого вона відправляється на подальшу доопрацювання автору.

  Як і в першому випадку, велику кількість робіт, відхилених модераторами, може призвести до тимчасового блокування профілю виконавця. У зв’язку з цим виконавцю необхідно з усією відповідальністю підходити до процесу вивчення основ правопису. Освоїти ключові аспекти можна знову-таки за допомогою проектів оплачуваних відгуків.

 • Останній пункт даного міркування полягає в навичках взаємодії автора з його потенційними клієнтами та посередниками. Будь копірайтер повинен не тільки швидко і якісно виконувати роботу, він також вміло повинен просувати свої послуги, обговорюючи оптимальні умови співпраці з постійними клієнтами.

  Подібними навичками повинні володіти і досвідчені автори відгуків про товари і послуги, оскільки велика частка успіху в справі залежить від уміння піднести свій контент широкий масі читачів. Так, в ході просування своїх відгуків автори публікують рекламні посилання на соціальних ресурсах, а також активно залучають своїх постійних читачів і передплатників.

  Кажучи простими словами, виконавці постійно нарощують базу своїх клієнтів, за рахунок яких здійснюється регулярний приплив грошових коштів. Використання такого підходу протягом тривалого періоду дозволить автору з більшою впевненістю підійти до процесу пошуку постійних замовників на початковому етапі розвитку кар’єри копірайтера.

 • Виходячи з представленої вище інформації, можна без жодних сумнівів сказати, що заробіток на написанні відгуків стане відмінним підмогою для розвитку кар’єри початківця копірайтера.

  В ході виконання роботи на майданчиках оплачуваних відгуків виконавець зможе повною мірою пізнати найбільш важливі аспекти професії – відповідальність перед замовником, знання основ орфографії, розуміння принципів рекламного просування і ділового співробітництва.

  Висновок

  Професія копірайтера завжди вважалася однією з найбільш затребуваних в сфері інтернет-заробітку. Сьогодні в даному напрямку прибуткової діяльності намагаються розвиватися багато користувачів з досвідом і без нього. На жаль, далеко не кожен виконавець може створювати воістину якісний і унікальний контент.

  В тексті даної статті ми приділили особливу увагу цій проблемі, вивчивши ефективний метод розвитку навичок копірайтера. Популярні нині сервіси оплачуваних відгуків можуть значно полегшити процес вивчення основ професійного справи.

  Так, в ході міркування ми виділили 3 ключових причини, на підставі яких можна стверджувати про те, що заробіток на написанні відгуків дозволить автору вивчити на практиці всі найбільш важливі аспекти професії копірайтера.

  Беручи участь у роботі платформ оплачуваних відгуків, автор пізнає:

 • відповідальність за роботу перед клієнтом;
 • базові основи правопису;
 • принципи просування послуг та укладання договорів про співпрацю.