Заробіток на своїх покупках з Scanner GFK

Великі компанії постійно проводять маркетингові дослідження, щоб більше дізнатися про споживачів.


Їм потрібні дані, щоб поліпшити свої товари і послуги, а також з’ясувати, на що покупці частіше звертають увагу. Добровільно мало хто хоче брати участь у дослідженнях, тому респондентам платять гроші.

Напевно ви вже чули про заробіток на опитуваннях, це найпоширеніший метод заробітку на своїй думці. Надсилаються різні анкети, потрібно заповнювати і за це платять близько 50 рублів. Заробіток на своїх покупках з Scanner GFK схожий на нього, але тут не потрібно заповнювати анкети.

Скануй штрих-коди і заробляй

У повсякденному житті ми робимо купу покупок, витрачаючи великі гроші. Хочете повернути частину від цих сум? Тоді вам потрібно зареєструватися на Scanner GFK.

Ця компанія збирає дані про споживачів за рахунок аналізу їх покупок. Клієнтам відправляється спеціальне обладнання, скануючий штрих-коди. Все, що вам потрібно робити – це прийшовши з магазину, пропустити через апарат всі покупки.

Ви можете отримувати гроші за відгуки про куплені товари. Розміщуйте їх на Отзовик і отримуйте винагороди за перегляди сторінки з відкликанням.

Ніяких грошей від користувачів не потрібно, апарат доставляється безкоштовно, але не кожен його отримує.

Перевірити, чи підходите ви для участі у проекті можна тільки пройшовши реєстрацію. Заповнюєте анкету і відправляєте її адміністрації Scanner GFK і якщо ви підійдете під потрібні критерії, зможете отримати сканер штрихкодів:

Заповнивши форму при реєстрації, потім потрібно вказати дані в профілі. Наступний крок – проходження опитування. Пройшовши всі кроки, з вами зв’яжеться представник компанії, який пояснить подальші дії.

Потім вам відправлять сканер, інструкцію з його використання і кодировочную книгу:

Через неї ви спочатку будете вибирати магазин, де робили покупки, а потім по черзі перевіряти всі штрих-коди, вказуючи кількість товару і його ціну. За часом це займає близько 30 хвилин в тиждень.

Чим активніше ви будете відправляти інформацію в Scanner GFK, тим більше балів вам нарахують:

Бали можна перевести на телефон або вивести на картку. На жаль, працювати з цією системою можуть тільки жителі Росії, при реєстрації інші країни вибрати неможливо.

На сайті Scanner GFK працює партнерська програма, запрошуйте своїх друзів і отримуйте за це винагороди.

Використання даного сервісу точно зацікавить кожну домогосподарку. Чому б не витратити трохи часу на сканування штрих-кодів, тим більше що приймаються дані абсолютно про всі види продукції.

Починайте заробляти на своїх покупках, вкладень тут не потрібно, хоча і доходи не сильно високі (мені не вдавалося зібрати більше 500 рублів на місяць).