Потрібен фрілансеру платний аккаунт?

Зміст

  • Платні біржі фріланса
    • Фріланс без платних аккаунтів

Новачки часто вибирають фріланс, тому що цей напрямок заробітку в інтернеті не вимагає вкладень.


Можливість шукати роботу в інтернеті безкоштовно пропонують не всі біржі. На деяких сайтах потрібно платити гроші, щоб отримати доступ до замовлень. З одного боку це погано, з іншого боку, добре.

Потрібен фрілансеру платний аккаунт? Кожен сам вирішує, якими сайтами користуватися для пошуку клієнтів.

Деякі віддалені працівники взагалі не заморочуються, набравши певну популярність, люди звертаються до них безпосередньо. Для розкрутки потрібен час, тому спочатку є сенс платити за аккаунт.

Платні біржі фріланса

Чому деякі сервіси беруть гроші з працівників? Тому що вони надають зручний інтерфейс, пропонують різні функції і гарантують чесні угоди.

Плюс до цього, на біржах фріланса з платними акаунтами набагато нижче конкуренція. Знайти в них хорошу вакансію або вибити дорогий замовлення простіше.

Розберіть 9 помилок фрілансерів, щоб не терпіти постійні невдачі і стабільно розвиватися.

Одна з найпопулярніших бірж, де потрібно платити гроші за доступ до замовлень – це Weblancer. Клієнтів тут дійсно багато, а оплата проводиться за кожен розділ окремо.

Можна платити навіть за певні види підрозділів, але це не так вигідно. Фрілансерам біржа пропонує розміщувати портфоліо, інформацію про себе та багато інше:

Другий якісний сайт для віддаленої роботи – це WorkZilla. Платний аккаунт фрілансера тут коштує 250 рублів. Стільки потрібно внести після реєстрації, щоб підтвердити серйозність своїх намірів.

Крім цього, беруть 350 рублів, якщо у фрілансера немає атестата Webmoney, але отримати його можна і самостійно. Завдання різні, хороша оплата:

Не всі наважуються платити, щоб потім заробляти, тому на таких біржах легше знайти собі місце роботи і окремі проекти. Зверніть увагу, плата символічна, виконавши всього одне замовлення, повністю окупаються витрати.

Фріланс без платних аккаунтів

Нічого платити не доведеться, якщо користуватися біржами з безкоштовним доступом і користуватися альтернативними методами пошуку замовників. Самий популярний ресурс для пошуку віддаленої роботи в Рунеті – це біржі FL.

На ній найбільше пропозицій, а після реєстрації можна відразу підвищити репутацію за рахунок заповнення профілю:

Роботу знайдуть фахівці з будь-якої сфери, а адміністрація простежить, щоб угода з замовником проводилася чесно. Аналогічно можна підшукати собі замовлення через Kwork. Там всі послуги фрілансерів коштують 500 рублів.

Біржа працює безкоштовно, так як з оплати забирає собі 100 рублів (працівники отримують 400 рублів):

Є маса аналогів у цих двох сайтів, але і їх достатньо починаючому фрілансеру. Крім цього, платити за акаунти фрілансерам не доводиться, коли вони користуються додатковими джерелами замовлень:

  • соціальні мережі;
  • форуми;
  • сайти з звичайними вакансіями;
  • дошки оголошень;
  • власні сайти.

Звичайно, на біржах простіше знайти замовників, але важче домогтися, щоб твою кандидатуру схвалили. Користуватися потрібно всіма можливостями, тільки так отримуєш максимальний розвиток.

Усім, кого зацікавила дана стаття, ми також рекомендуємо розібратися, скільки брати фрілансеру за роботу.

У більшості випадків, платний аккаунт фрілансера передбачає отримання різних привілеїв і корисних функцій. Оцініть можливості сервісу до оплати, чи дійсно вам потрібен профіль за гроші? Багато обходяться і без цього.