Привязка QIWI до Webmoney

Заробляючи гроші в мережі, багато користувачі отримують різну валюту і хочуть переводити її між електронними гаманцями різних платіжних систем.


У більшості випадків для цього потрібна прив’язка гаманців, адже навіть використовуючи обмінники, наприклад, неможливо перевести гроші з Webmoney на QIWI.

Віртуальні валюти QIWI і Webmoney є одними з найбільш популярних в Рунеті. Використовуючи ці гаманці при необхідності зробити обмін коштів, з QIWI ви можете легко переказати гроші, так як гарант Webmoney є серед сервісів виводу. А ось для зворотного транзакції, буде потрібно прив’язка QIWI до Webmoney.

Як зробити таку прив’язку?

Щоб приступити до процесу прив’язки рахунків, ви повинні переконатися у відповідності деяким вимогам:

  • доступно тільки жителям РФ;
  • атестат Вебмані не нижче формального;
  • завантажені скани документів.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, можете приступити до дій.

Для початку потрібно перейти на Qiwi.ru і створити новий рахунок:

Після цього відкриється сторінка з деякими даними по прив’язці, а також відсотками комісії, щоб продовжити знову натисніть «Прив’язати». Далі вам буде надана форма, яку потрібно буде заповнити даними, збігаються з даними власника гаманця Webmoney:

Заповнюйте форму правильно, а також не забудьте вказати ліміт разового перекладу.

На наступному кроці вам дадуть посилання для переходу на Webmoney, для продовження прив’язки:

привязка qiwi

Виконавши перехід, ви будете спостерігати сторінку своїх рахунків у системі Вебмані, одним із них буде QIWI, а в випадаючому списку ви зможете підтвердити свої дії:

Коли натиснете «Підтвердити», з’явиться завершальне вікно прив’язки:

Тут потрібно ввести код, який прийшов по СМС, дозволити керувати гаманцем через іншу систему, а також повторно вказати ліміт, тільки в цьому випадку на перекази з Webmoney. Тепер прив’язка виконана і залишається виконати лише пару додаткових дій для більш зручного переказу коштів.

На сайті Qiwi.ru перейдіть до привязываемому рахунку Webmoney і натисніть «Активувати»:

Після цього відкриється підтвердження:

Встановіть галочку та введіть код з СМС. Якщо ви все зробили правильно, серед ваших гаманців повинна з’явитися нова рядок:

Тепер, щоб виконати переклад, досить двічі кликнути за номером рахунку і вказати необхідну суму, як правило, такі обміни відбуваються миттєво. Єдиний можливий мінус – це відсоток, який потрібно віддати за переклад.

Щоб він був нижче, ви можете скористатися сервісом BestChange, де в режимі онлайн перевіряються найкращі обмінники.