Що потрібно зробити перед розкручуванням сайту?

Одна з найкращих ідей для заробітку в інтернеті – це створення свого сайту. Сьогодні багато користувачів намагаються запустити свої ресурси, але добитися їх високої популярності не так просто.


Відповідно, почати отримувати пристойні прибутки з майданчика, теж вельми складно.

Розкрутка сайту необхідна, адже поки що ніхто не дізнається про ваш проект, він не зможе стати популярним. Але новачки часто поспішають в цьому плані і починають витрачати гроші на рекламу, навіть недоделывая майданчик. Що потрібно зробити перед розкручуванням сайту? У цій статті ми представимо обов’язкові кроки.

Підготовка до розкручування сайту

 • Мета сайту. Насамперед необхідно визначитися, навіщо створений ваш сайт. Кожен власник ресурсу повинен чітко розуміти, чого він чекає від відвідувачів. Коли ви з цим розберетеся, буде простіше вибрати напрямок для розкрутки, а також визначити цільові сторінки.
 • Головна мета. Найімовірніше, після визначення цілей залишиться одна головна. Використовуючи її, ви повинні виділити все найважливіше. Наприклад, якщо ви вирішите збирати рефералів в певний сервіс, поставте посилання на нього та логотипи скрізь, де це можна.
 • Зайві елементи. При відвідуванні вашого ресурсу увагу користувача може бути розсіяним. Трапляється це з різних причин, а найчастіше цього супроводжують зайві елементи. Приберіть різні віджети з погодою або часом, вони нікому не потрібні і заважають відвідувачам виконати дію, що вам потрібно.
 • Вигода відвідувача. Скільки б ви не розповідали про себе, відвідувачів більше цікавить їх життя. Тому, пропонуючи їм десь зареєструватися або щось купити, описуйте позитивні зміни у їх життя.
 • Ваша унікальність. В мережі «крутиться» чимало підприємців, які переслідують такі цілі. Щоб клієнти були впевнені, що перебувають на потрібному сайті, описуйте свою оригінальність і розповідайте, чим ви краще за інших.
 • Довіру відвідувачів. Щоб люди почали виконувати необхідні дії, потрібно викликати у них довіру. Купівля товару, використання послуг або онлайн сервісу – все це сприймається з підозрою, тому уявляйте докладні описи, огляди і приклади використання.
 • Наявність помилок. Перед розкручуванням сайту потрібно переконатися, що ваш сайт якісний і не містить технічних помилок. Для цього є спеціальні сервіси – Auditme, Scanlight, Seorch.pro. Також радимо перевірити всі тексти на наявність помилок через Orfogrammka.
 • Наявність контенту. Розкручувати сайт можна тільки після того, як він повністю закінчена, а для інформаційних ресурсів важливо попрацювати над наповненням. Коли ви платите за рекламу або просування, на майданчик переходять люди і вони будуть розчаровані, якщо не знайдуть нічого цікавого чи корисного.
 • Відгуки та сторителлинг. Будь-яка пропозиція в мережі викликає підозри, тому відгуки допоможуть вам боротися зі страхами відвідувачів. Також, для цього відмінно підходити сторителлинг – метод написання історій, де описується, як змінилося життя в позитивну сторону після використання послуг або придбання товарів.
 • Якщо у вас немає грошей на просування й розкручування сайту, ви можете їх заробити одним з 35 способів заробітку в інтернеті.

  Якщо ваша майданчик вже готова до розкручування, тоді дізнайтеся де замовити просування сайту і починайте вкладати гроші в свій проект. Ну а якщо стартового капіталу у вас немає, використовуйте просування сайту безкоштовними способами.