Як заробити на фрілансі від 15 до 100 000 рублів?

Потрібно не просто цікавитися віддаленою роботою, а братися за її виконання і перевірити свої навички на практиці.


Зараз почати заробітки в інтернеті не становить праці, попит настільки високий, що навіть новачки легко підбирають собі замовлення. Однак, професіоналізм і досвід роботи позначається на доходах.

Як заробити на фрілансі від 15 до 100 000 рублів? Багато хто недооцінюють віддалену роботу, вважаючи, що вона не здатна приносити реально великі гроші.

Звичайний фрілансер, починає з нуля, може домогтися грандіозних успіхів, а для цього йому потрібно постійно підвищувати свої доходи.

Рівні заробітку фрілансерів

Нагадуємо нашим читачам, що краща біржа, де ви знайдете вакансії для віддаленого заробітку і безліч окремих замовлень це Weblancer.

Кожен день туди додаються сотні нових пропозицій, а скільки ви зможете заробляти, залежить тільки від активності.

Тепер давайте розглянемо, чого може добитися фрілансер:

 • Заробіток на фрілансі до 15 000 рублів. В принципі, можна не ускладнювати собі життя і не намагатися вибивати замовлення на біржах. Щоб отримувати менше 15 000 рублів, ви можете працювати на кращих почтовиках. Там є багато дрібних доручень, типу зареєструватися або вступити в групу. Що стосується фріланса, то там ви точно заробите більше.
 • Заробіток на фрілансі від 15 до 30 тисяч рублів. Середній заробіток більшості початківців фрілансерів. Вдається збирати середньостатистичну зарплату в регіонах, виконуючи різні замовлення. Більше всього користувачів, що знаходяться на цьому рівні доходу, заробляють на копірайтингу. Нерідко багато хто залишаються з такою прибутковістю, не бажаючи розвиватися.
 • Заробіток на фрілансі від 30 до 50 тисяч рублів. Копірайтерам такий рівень теж доступний, але тільки коли встановлена база постійних клієнтів і є всі необхідні навички. За статистикою, такі гроші отримують фрілансери, які працюють 2-3 роки. Якщо ви не можете зробити дохід понад 30 тисяч рублів, заповнюйте портфоліо, будьте активніше, просіть залишати відгуки.
 • Заробіток на фрілансі від 50 до 75 тисяч рублів. На цей рівень переходять багато професіоналів з більш складних напрямків. Щоб ви розуміли, що фріланс може приносити такі гроші, уявіть, що оптимізатор береться за розкрутку 4 сайтів та за кожний йому платять по 15 000 рублів щомісяця. Це ще не найвищі винагороди.
 • Заробіток на фрілансі від 75 до 100 тисяч рублів. Тільки професіонали здатні заробляти понад 75 тисяч на фрілансі. Фахівці зі складних напрямів, наприклад, програмісти. Бажано не тільки вибирати прибуткову нішу, де попит в рази вище, ніж пропозиція, але і розробляти унікальна торгова пропозиція (чому повинні звертатися саме до вас).
 • Заробіток на фрілансі понад 100 000 рублів. Щоб фріланс приносив понад 100 тисяч, потрібно стати підприємцем. Збирайте команду виконавців і стаєте менеджером проектів. Приймайте заявки, розподіляйте роботу, отримуйте більшу частку пирога. У перспективі задумайтеся про відкриття своєю веб-студії або сервісу з надання яких-небудь послуг.
 • Якщо на звичайній роботі рух по кар’єрних сходах багато в чому залежить від начальства, то в сфері фріланса, все в руках самого працівника. Є бажання отримувати більше? Бери і роби.

  Буває складно перебивати замовлення, особливо, якщо це вигідну пропозицію. Дізнайтеся, як фрілансеру зацікавити клієнта і вибивайте для себе кращі замовлення.

  На фрілансі можна багато заробляти, але щоб хоч чогось досягти, доводиться багато і активно працювати. Чи готові ви до цього? Принаймні, всі можуть розраховувати на прибуток в районі 20-30 тисяч рублів, а на ці гроші цілком реально прожити.