Швидкий заробіток з Cashpump

З масовим поширенням сучасних мобільних пристроїв, у людей з’явилися нові можливості.


Крім того, що зараз можна робити покупки і спілкуватися у будь-якому куточку планети, з допомогою телефону цілком реально заробляти. Нехай навіть не величезні гроші, зате вкладати не треба і вчитись не потрібно.

Мобільний заробіток з Cashpump практично не відрізняється від заробітку на установці мобільних додатків. Тут також пропонується спеціальна програма, в якій з’являються пропозиції щодо завантаження додатків, але крім цього, сюди додаються дрібні доручення.

Як заробити з Cashpump?

Скористатися програмою можуть усі власники пристроїв з ОС Android (для IOS скоро теж з’явиться версія). Переходьте на сайт або завантажуйте додаток з Google Play. Воно займає небагато місця і в ньому завжди багато завдань.

Як вже говорилося, тут платять не тільки за установку:

Роботи багато, тому проект має величезну кількість шанувальників. Навіть за лайки і репости в соціальних мережах тут платять гроші. Звичайно, суми не великі, але все гранично просто.

Після завантаження їх додатка вам потрібно буде пройти реєстрацію (якщо не пройшли її на сайті) або авторизуватися через соц. мережі:

Після авторизації з’являється основне меню, з якого можна перейти до оплачуваних установок:

Розділи з повідомленнями та вашими діями можуть взагалі не знадобляться. В розділі з установками можна подивитися, що ви вже зробили, які установки знаходяться на перевірці і так далі:

Доступні пропозиції з’являються на вкладці «Install» (в нижньому меню). Там потрібно просто натискати кнопку «Встановити» і через Google Play завантажувати різні програми та ігри.

Що стосується інших завдань, то вони додаються в розділі меню «Action»:

Пишіть відгуки, дивіться відео і додавайте друзів, за все це вам заплатять. Доходи залежать від того, наскільки активними ви будете, і наскільки багато створюється завдань (іноді вони з’являються кожні 5 хвилин, а іноді доводиться довго чекати).

Ваше завдання – зібрати 5$ на балансі, щоб перевести їх одним із способів:

Щоб швидше зібрати необхідну суму, запрошуйте рефералів. У мобільному додатку або зайшовши в профіль через сайт, отримаєте спеціальну посилання і передавайте друзям, за це вам нарахують бонуси.

Середня винагорода за установку програми становить 5 рублів, а завдання з відгуками або по соціальним мережам з’являються вкрай рідко. Адміністрація стверджує, що вони працюють над залученням рекламодавців.

Встановивши додаток Cashpump на свій пристрій ви завжди зможете підробити, принаймні на оплату мобільного зв’язку вистачить.

Якщо хочете отримувати більше, доведеться встановити аналогічні програми і також виконувати завдання – Appcoins, GoAppCash, Feature Points і Apptools. Проекти не сильно відрізняються, а в більшості з них передбачений прямий переклад номер телефону.