Заробіток в грі Money Army

Зміст

  • Як грати в Money Army?
    • Розваги на Money Army

Економічні онлайн ігри є одним з найпростіших способів заробітку в мережі.


З мінімальними вкладеннями можна зареєструватися в грі, а потім стабільно отримувати пасивну прибуток, практично нічого не роблячи. Звичайно, деякі ризики немає, але якщо знайти якісний проект, то переживати за свої гроші не доведеться.

Заробіток в грі Money Army дозволяє почати грати без власних внесків, так як після реєстрації тут видаються бонуси. Незважаючи на те, що проект з’явився зовсім недавно, він активно набирає популярність і вже зробив безліч виплат. В цілому гра проста і вам не доведеться довго вивчати інтерфейс.

Гра закрита!

Як грати в Money Army?

Напевно ви вже знаєте про прості ігри з виведенням грошей, де потрібно щось купити і потім переходити в профіль, щоб збирати ресурси. В цьому плані Money Army нічим не відрізняється, ви купуєте військових, вони добувають сигарети, які можна обміняти на цукор і вивести з системи.

Після реєстрації кожен користувач отримує єфрейтора безкоштовно. У годину він видобуває всього 7 сигарет, тому краще відразу задуматися про придбання більш прибуткових військових:

Money Army

Наприклад, щоб купити молодшого сержанта, вам потрібно 5000 цукру, а придбати його можна за 50 рублів (100 цукру=1 рубль). Щогодини він буде приносити по 80 сигарет, і ви зможете обмінювати їх на цукор (на добу виходить 19.2 цукру). Зібраний цукор можна обмінювати на реальні гроші або купувати військових.

При першому поповненні рахунку надається бонус 50%, тому, якщо внести 2000 рублів і отримати 1000 бонусом, ви відразу можете купити старшину (прибутковість 3360 цукру на добу).

Гравці повинні іноді заходити в свій профіль, щоб збирати накопичені сигарети. Зробити це легко, потрібно зайти в розділ «Зібрати сигарети» і натиснути одну кнопку:

Але це ще не все, після збору сигарет потрібно обміняти їх на цукор, тому заходьте до розділу «Продати сигарети» і теж натисніть спеціальну кнопку:

Отримана сума цукру розподіляється в наступному порядку: 30% йдуть на рахунок для покупок, а 70% спрямовується на баланс для виводу.

Коли ви отримаєте гроші на баланс для висновку, не поспішайте їх знімати. Використовуючи обмінник, ви можете перевести всю суму на рахунок для покупок і отримаєте за це +30%.

Також ви можете отримувати ігрову валюту безкоштовно, використовуючи щоденний бонус (від 100 до 1000 на баланс для виведення) і бонус з ризиком (від -200 до +200 на рахунок для покупок).

Розваги на Money Army

Поки військові добувають сигарети, користувачам доводиться чекати, але завдяки додатковим ігор, можна скрасити цей час. На вибір пропонується кілька простих ігор:

  • в автомобільних перегонах можна подвоїти суму своєї ставки, якщо вгадати, яка машина першою прийде до фінішу (зараховується виграш на рахунок для покупок);
  • розкрутити колесо фортуни можуть лише ті користувачі, які внесли депозит понад 500 рублів. Зате виграти в ньому можна кілька тисяч цукру або персонажа;
  • найпростіша гра-це аукціон. В ній необхідно постійно перебивати ставки, встановлюючи велику суму;
  • спробувати удачу можна і в лотереї, витративши 100 цукру на квиток і отримавши можливість виграти до 500 цукру;
  • в 5 раз ви можете примножити свою ставку, якщо зіграєте в російську рулетку. Дається револьвер з 6 набоями, де 4 є бойовими. Вгадайте, які патрони холості і заберіть виграш.

За рахунок додаткових ігор можна непогано збільшити стартовий капітал, але пам’ятайте, що це азартні ігри і ви будете ризикувати вкладеними грошима.

Проект Money Army не складний, а найголовніше, що заробляти на ньому легко. Єдиний мінус системи – це обов’язкове поповнення балансу на 100 рублів, щоб активувати функцію виведення коштів. Але якщо ви налаштовані на створення пасивного джерела прибутку, то це не стане для вас серйозною проблемою.