Як долари перевести в рублі Webmoney?

Після реєстрації в системі Webmoney кожен користувач може створювати скільки завгодно гаманців, кошти яких будуть еквівалентні одній з міжнародних валют.


Наприклад, можна створити рублевий і доларовий гаманець, на початку номерів, яких обов’язково будуть присутні значення R або Z, що вказують на тип валюти.

Заробляючи гроші в мережі, можна отримувати виплати в різній валюті, наприклад, проект Wmmail платить тільки в доларах, а якщо у вас налаштований висновок тільки в рублях, потрібно зробити обмін. Як долари перевести в рублі Webmoney? Зараз ми вам все детально розповімо.

Обмін між гаманцями Вебмані

Найпростіший варіант – це скористатися функціоналом платіжної системи. У будь-який момент можна швидко зробити обмін між будь-якими гаманцями, для цього треба зайти у відповідний розділ:

Далі потрібно вказати суму обміну і вибрати гаманці, які будуть брати участь в транзакції:

Після натискання кнопки «Далі», з вашого рахунку списується зазначена сума, а на другий гаманець надходить вхідна трансакція.

Перед тим як запускати обмін, переконайтеся, що ви робите його за вигідним курсом. В деяких випадках краще скористатися послугами обмінних сервісів. Щоб не відвідувати кожен з них і не шукати вручну вигідний курс, можете використовувати систему BestChange.

Автоматичний моніторинг обмінників працює постійно і представляє дані онлайн:

wmr на wmz

Ось наочний приклад реальної економії. Якщо при обміні через Webmoney ми купуємо 1 долар по 36.9997 рублів, то використовуючи перший обмінник у списку BestChange, долар коштуватиме 36.9897.

Різниця в одну копійку, це звичайно не багато, але при частих обмінах та великі суми, допомагає заощадити, так і курси можуть бути куди вигідніше, ніж на даний момент.