Як обійти конкурентів на біржах статей?

Написання статей – це один з хороших варіантів для заробітку грошей в інтернеті, яким користуються не тільки професійні копірайтери, але і новачки.

Коли тільки починаєш цим займатися, доводиться знижувати ціну і збирати позитивні відгуки, так як конкуренція в цій сфері досить висока.

Тим не менш, шанс домогтися розвитку своєї кар’єри є, потрібно лише дізнатися, як обійти конкурентів на біржах статей. Відразу хотілося б сказати, що необхідно приготуватися до серйозних трудовим вкладами і багатогодинної постійній роботі. Чим більше ви будете додавати матеріалів, тим краще це позначиться на розвитку.

Як змусити вебмайстрів, купувати статті у вас?

Наявність великої кількості статей у вашому профілі обов’язково приверне покупців, і перші продажі почнуть з’являтися. Тут важливо не пропускати момент продажу і постійно дякувати за угоду.

Додавання відзиву на стіні замовника займе зовсім небагато часу, а за рахунок цього ви вже будете отримувати популярність і розташуйте людини, щоб він повторно придбав матеріал у вас.

Що стосується вибору біржі, то багато радять використовувати не популярні проекти, нібито на них нижче конкуренція. Вони помиляються, краще розвиватися на популярних біржах, таких як Advego і Etxt, так як там набагато вище відвідуваність, тому про вас дізнається набагато більше користувачів.

Так, спочатку буде важче розвиватися і виходити в Топи, але з часом ви забудете, що таке відправлення заявки на виконання замовлення, так як клієнти самі будуть виходити з вами на зв’язок.

Ще один найважливіший момент для залучення уваги покупців – це докладний заповнення всієї інформації про складену вами статті. В залежності від того, який біржею ви будете користуватися, кількість полів може бути різним, але кожне з них має бути заповнене.

Найголовніше – це скласти повноцінне опис, адже саме від нього відштовхуються клієнти, перед тим як зробити покупку. Намагайтеся максимально Зміст овно, але повністю описувати, про що йдеться у вашому тексті, який стиль, від якого особи та іншу інформацію.

ПОРАДА: Обов’язково використовуйте ключові слова, оптимізовані тексти, заточені під певний запит, купуються набагато частіше.

А взагалі, обійти конкурентів на біржах найпростіше, додаючи дійсно якісні статті на цікаві теми. Якщо покупці будуть бачити, що вони отримують гідні матеріали, вони обов’язково повернуться до вас за додатковими покупками.

Не забувайте також і про те, що портфоліо допомагає замовникам і покупцям, подивитися на приклади роботи автора і в більшості випадків, це допомагає їм прийняти рішення.