Як переводити гроші на Webmoney?

Зміст

  • Як передати Webmoney?
    • Переклад Webmoney через клієнт

У всій Росії та деяких країнах колишнього СРСР, найпопулярнішою платіжною системою є Webmoney.


У багатьох користувачів вже відкриті гаманці в цій системі, і вони активно користуються віртуальними грошима. На блозі Workion є багато статей про те, як заробити цю валюту і куди її витратити.

У деяких випадках користувачам даної платіжної системи, потрібно відправити деяку суму на інший гаманець, а зробити це зовсім не складно. Як переводити гроші на Webmoney? Ми представимо вам пару інструкцій про те, як можна переводити кошти з одного гаманця на інший, використовуючи сайт, і клієнт Webmoney.

Як передати Webmoney?

З недавнього часу з’явилися обмеження в системі Webmoney, відповідно до змін у законодавстві. Тепер, щоб відправити гроші, обов’язково вимагається отримання формального атестата Webmoney. Про те, як це зробити ми вже розповідали, потрібно кілька днів і виконання визначених дій.

Якщо у вас вже є такий атестат, то вирушайте на сайт Webmoney і авторизуйтесь. Всередині свого рахунку, натисніть на «Гаманці» і виберіть один із них.

У вас має з’явитися меню, в якому потрібно вибрати Передати Webmoney:

На наступному кроці вам необхідно заповнити форму відправлення коштів на інший гаманець:

перевод webmoney

Вводите номер гаманця одержувача, а також вказуєте суму. У примітці можна вказати що завгодно, ця інформація буде представлена одержувачу. Заключний етап переказу коштів – це підтвердження, як бачите, ми вибрали SMS-підтвердження:

Відправляємо код на телефон і отримавши його, вставляємо в спеціальну область:

Щоб гроші пішли на рахунок одержувача, залишається лише натиснути ОК.

Переклад Webmoney через клієнт

Якщо ви користуєтеся Keeper Classic, виконати переказ коштів також легко. Заходьте в меню програми і точно також вибираєте «Передати Webmoney»:

передать webmoney

Після цього з’являється нове вікно, де потрібно ввести деякі дані переказу грошей:

перевод 1000 WMR

У верхній частині вибираєте свій гаманець, з якого спишуться кошти. Потім вставляєте номер рахунку одержувача і вказуєте суму. Залишається написати примітка й можна переходити до наступного кроку:

Перед тим як виконається переклад, система пропонує ознайомитися з даними одержувача. Перевіряємо, чи все правильно і натискаємо Далі. Заключний крок – це підтвердження переказу, шляхом відправки коду на телефон:

Після введення коду, який прийде по SMS, ви побачите дані про переведення, і на гаманець одержувача миттєво відправляються гроші.

Як бачите, виконати переказ грошових коштів зовсім не складно і з цим впорається навіть новачок. Найголовніше – це заздалегідь перевірити, чи правильно ви вказали номер гаманця одержувача. Будьте уважні, існують віруси, які підміняють номер рахунку, при його копіюванні.