Як потрібно купувати посилання на Gogetlinks?

Купівля якісних посилань через перевірені біржі – це один з кращих шляхів розвитку свого ресурсу.


Багато вебмайстрів і оптимізаторів віддають перевагу проекту Gogetlinks, на якому додано безліч трастових донорів і передбачені безпечні умови для нарощування посилальної маси.

Незважаючи на якість цієї біржі, не всім вдається ефективно розвивати свої майданчики, а відбувається це тому, що не враховуються різні тонкощі.

Як потрібно купувати посилання на Gogetlinks? Ви теж використовуєте цю біржу, але серйозних результатів домогтися не виходить? Пропонуємо ознайомитися з декількома важливими правилами по роботі з Gogetlinks.

Нарощування посилань через Gogetlinks

  • Розташування посилання. При додаванні нового проекту, обов’язково вкажіть у вимогах, що купується посилання має знаходитися в центральній частині сторінки, в оточенні тематичного тексту. Це збільшує її природний вигляд.
  • Чорний список. Обов’язково використовуйте цю функцію і безжально додавайте в чорний список всіх донорів, які, на вашу думку, не принесуть ніякої користі вашому майданчику. Зокрема, сюди додаються всі ГС, створені спеціально під продаж посилань.
  • Категорія проданої статті. Деякі власники сайтів спеціально створюють окремі розділи для матеріалів, в яких встановлені продажні посилання. Важливо вказати у вимогах, що ви не хочете отримувати посилання з такого розділу, так як пошукові системи з часом можуть перестати індексувати цілий розділ.
  • Обов’язкове оточення текстом. Майданчики на Gogetlinks можуть бути різні, в тому числі і сайти, на сторінках яких розміщуються картинки або відео. Щоб посилання виглядала природно, потрібно оточувати її хоча б невеликим обсягом тексту, вимагайте це від власників донорів.
  • Тематика донорів. На Gogetlinks можна вибирати категорії донорів, які розділені в залежності від тематики ресурсів. Користуйтесь цією функцією і знаходите майданчики з максимально наближеною тематикою до теми вашого проекту.
  • Посилання з блогів. Перед тим як купувати посилання з блогів, згадайте про своїх цілях. З таких типів донорів, можна отримувати непоганий приріст трафіку, а що стосується пузомерок, то в цьому плані вони не такі хороші, як інші сайти.
  • Відвідуваність донорів. Обов’язково перевіряйте відвідуваність донорів, це необхідно не тільки для того, щоб оцінити можливий приріст трафіку. Пошукові системи завжди перевіряють поведінкові фактори, а якщо у майданчика відвідуваність близька до нульової, то користі від покупки посилання буде мало.
  • Прямі покупки. Ціни на посилання в Gogetlinks не маленькі, тому іноді можна користуватися способом економії – прямими покупками. Знайдіть зворотний зв’язок на сайтах-донорах і зв’яжіться з їх власниками. У деяких випадках вдається купити посилання в кілька разів дешевше.
  • Біржа посилань Gogetlinks не просто так отримала величезну популярність, але, незважаючи на весь її функціонал і зручність використання, потрібно прикладати власні зусилля для отримання найкращих результатів.