Скільки брати фрілансеру за роботу?

Початківці фрілансери дуже часто стикаються з проблемою при встановленні тарифів за власні послуги.

Ціни потрібно встановлювати так, щоб вони здалися привабливішими замовникам, але при цьому були не занадто низькі, інакше діяльність не буде продуктивною. Загальне правило зрозуміло, а от як діяти в самому початку, якщо навіть немає можливої ціни?

Скільки брати фрілансеру за роботу? Тут кожен користувач повинен самостійно визначити відповідні суми. Дати конкретні рекомендації неможливо, адже вартість послуг залежить від величезної кількості факторів, починаючи з професіоналізму виконавця, закінчуючи додатковими вимогами за проектом.

Оптимальні ціни у фрілансі

Отже, щоб не вигадувати ціну, потрібно провести аналіз проекту і після цього встановлювати вартість. Для початку відвідайте біржі фріланса і подивіться середні ціни.

Від середньої вартості ви будете відштовхуватися, враховуючи наступні фактори:

  • оригінальність проекту (якщо він незвичайний, працювати буде складніше);
  • необхідний обсяг часу на виконання;
  • кількість вимог і їх складність;
  • скільки за таку роботу платять при погодинній оплаті;
  • достатньо в мережі інформації по роботі над проектом;
  • конкуренція серед виконавців (чи багато охочих готові взятися за роботу);
  • які навички потрібні для виконання проекту.

У фрілансі постійно з’являються різні замовлення, є шаблонні замовлення, типу створити логотип сайту або написати текст для головної сторінки, але є й такі, які вимагають індивідуального підходу.

Навіть створення тексту може вимагати серйозних навичок, наприклад, якщо це технічна інформація. Погодьтеся, навіть досвідчений копірайтер не завжди може знайти необхідну інформацію по складним тематиками, так і текст повинен бути складений у певному стилі. Природно, за таку ціну можна сміливо збільшувати.

З кожним роком електронна комерція розвивається більш активно, а ціни у фрілансі дещо зменшилися за останні роки. Головною причиною цього є підвищений інтерес до інтернет-заробітку.

Ми вже писали про Демпінг у фрілансі, при якому новачки знижують вартість і отримують основну кількість замовлень. А підтримувати ціни в середньому стані допомагає зацікавленість замовників у професійному виконанні роботи і постійному прирості клієнтів.

Виходячи з цієї інформації, ви повинні зрозуміти, що зниження цін на послуги, не є найкращим способом отримати багато замовлень. Найкраще проявити свій професіоналізм і працювати за добрі гроші.