Удари в площину воріт і відсоток володіння мячем

Зміст

 • Ставки відсоток володіння м’ячем
  • Як правильно ставити на удари в створ воріт?

Професіонали в беттінг завжди користуються широкими лініями. Коли починається якийсь серйозний чемпіонат, букмекерські контори пропонують масу додаткових ставок.


Як правило, на них високі коефіцієнти, тому що важко побудувати прогноз. Досвід і різні хитрощі допомагають спрогнозувати результат.

Удари в площину воріт і відсоток володіння м’ячем, не дуже популярні, але використовувані види ставок.

Як правило, вони пропонуються у великих подіях (наприклад, чемпіонат світу). Звичайно, цим не так активно користуються, як ставками на картки у футболі, однак варіант теж цікавий.

Ставки відсоток володіння м’ячем

Якщо запитати новачка, хто буде більше володіти м’ячем, то буде очевидний відповідь – фаворит. Сильна команда просто зобов’язана частіше проводити атаки і вести гру, але це трапляється не завжди.

Є різні нюанси, які допомагають визначити, хто реально буде більше володіти м’ячем:

 • Видалення гравців – відразу ж позначається на відсотку володіння м’ячем. У кожної сильної команди є основні гравці, виривають перемогу. Уявіть, що їх видалять з поля. Аутсайдер точно цим скористається, викладаючись на повну, щоб забити гол. Ініціатива володіння м’ячем перевалюється на нього, тому потрібно стежити за матчем в лайв і встигнути поставити гроші, поки коефіцієнти не сильно змінилися.
 • Ранній гол – за статистикою робить сильний вплив на відсоток володіння м’ячем. Спостерігається це при грі рівних за силами команд. Якщо на перших хвилинах забитий гол, програє команда починає грати обережніше і частіше збігається до власних воріт. Вони передають ініціативу супротивнику, намагаючись зберігати м’яч, тому краще не ставити гроші на більший відсоток володіння м’ячем у першій забила команди.
 • Травми гравців – також як і видалення, послаблюють команди, хоча це трапляється набагато рідше, ніж два попередні події. Після отримання травми сильного гравця, його міняють на слабкого члена команди, а це кардинально змінює хід гри. Знову ж таки необхідно стежити за ходом матчу, щоб вчасно відкрити ставку.
 • Ідеальний варіант зробити грамотну ставку на відсоток володіння м’ячем – це знайти гру, в якій стикаються команди з сильною атакою і обороною.

  Як правило, в таких матчах м’ячем володіє атакуюча команда, постійно намагається прорвати потужну оборону. Тут вже допомагає статистика, визначити тактики складів не складно.

  Як правильно ставити на удари в створ воріт?

  Спрогнозувати, скільки ударів по воротах практично неможливо. Для цього найкращі букмекерські контори пропонують тотали. Можна поставити на більше або менше певної кількості ударів у площину воріт.

  Врахуйте, що зараховуються всі удари, що потрапили між верхньою і бічними поперечинами, навіть якщо голи визнаються недійсними.

  У цьому виді ставок працює пара простих правил. Ставити на тотали «Більше» необхідно в тому випадку, коли зустрічаються дві команди з розвиненою атакою. Якщо захист кульгає, то удари в створ воріт будуть частими (у певних колах, змагання таких команд називають «веселим футболом).

  Якщо ж навпаки стикаються склади, які відрізняються відмінним захистом, то краще використовувати тотали «Менше». З-за своєї сильної сторони, команди постараються не дати забити голів супротивникам. Коли і ті й інші роблять акцент на оборону, ударів у створ воріт проводиться мало.

  Безумовно, для прогнозування таких ставок потрібно враховувати ще купу факторів. Травми, видалення, суддівська бригада, мотивація, на гру може вплинути що завгодно. Кожна дрібниця здатна перетворити потенційно яка команду активно атакуючий склад.

  Розберіться, що таке прогрузы в ставках, цим теж користуються професійні беттеры.

  Передбачити, скільки разів в створ воріт м’яч влетить занадто складно, тому букмекери ставлять високі коефіцієнти за такими прогнозами. Крім цього, робити ставки на відсоток володіння м’ячем, цікавіше. Не списуйте з рахунків не популярні види ставок, всі вони здатні приносити дохід.