Як відновити канал YouTube?

Зміст

  • Бекап каналу YouTube
    • Як швидко скопіювати всі відео з YouTube?

Серед відеоблогеров теж є новачки, які навіть не замислюються про можливі проблеми і спокійно видаляють всі ролики з комп’ютера, завантажені на відеохостинг. Робити цього категорично не можна, так як цілком можливо, що ви втратите весь контент безповоротно.


Як відновити канал YouTube? Якщо ви випадково видалили аккаунт в Google, то протягом деякого часу його можна відновити разом з каналом.

Якщо ж був вилучений канал через налаштування, то повернути його не вийде. Тому, потрібно завжди робити резервні копії і зберігати їх відразу в декількох місцях.

Бекап каналу YouTube

Немає ніяких програм, які автоматично роблять бекапи каналів, тому доведеться діяти вручну. Деякі блогери не хочуть морочитися і просто дублюють всі записи на другому каналі, проте, це заборонено.

Якщо основний канал буде заблокований, і другий можуть відразу закрити. Плюс до цього, копії відеороликів негативно позначаються на просуванні або саме з-за цього можуть закрити майданчик.

Вірний спосіб зберегти всі свої ролики – це ніколи не видаляти їх з комп’ютера. Купіть окремий вінчестер, якщо давно цим займаєтеся і у вас накопичилося багато відео матеріалу.

Власники розкручених каналів навіть орендують сервера, щоб безпечно зберігати дані. Як варіант, можна скористатися хмарними сховищами.

На Google Drive безкоштовно дають 15 Гб. кожному користувачеві. Також, можна використовувати пам’ять на DropBox і Яндекс.Диск. Навіть якщо цього обсягу буде недостатньо, завжди можна докупити місце (на Гуглі найнижчі розцінки).

Як швидко скопіювати всі відео з YouTube?

Всім користувачам Google доступний спеціальний інструмент для збереження даних від додаткових сервісів.

Щоб скопіювати дані, перейдіть по посиланню google.com/settings/takeout. На сторінці ви зможете вибрати, з яких саме сервісів зберігати дані:

В даний момент ми розповідаємо саме про бекапи з YouTube, тому вибираємо тільки цей сервіс і тиснемо «Далі». На наступному кроці вам запропонують вибрати формат завантажуваних файлів (вибирайте ZIP) і метод отримання (як вам зручніше):

Зверніть увагу, що можна вибрати «Через Google Диск». Цією функцією повинен користуватися кожен видеоблогер. Систематично зберігаючи усі файли в хмарному сховищі, ви захищаєте канал від випадкових втрат.

Адміністрація YouTube вже не раз блокувала канали з дивних причин, і їх власники потім мали серйозні труднощі, так як своєчасно не робили копій, а з комп’ютера всі свої роботи видаляли.

Але навіть якщо скопійовані відео, при закритті каналу з’являються проблеми, адже майданчик розкручувалася, а починати доводиться з нуля.

Щоб ваші канали ніколи не заблокували, намагайтеся не порушувати правил відеохостингу і при необхідності видаліть відео з YouTube, навіть якщо у вас просто з’явилися підозри в його Зміст і.