Як зайти через інший ip?

У кожного користувача, підключеного до інтернету, є своя адреса. Називається він ip і надається провайдером.


При вході в мережу ця адреса ніяк не ховається і власники сайтів, які ви відвідуєте, можуть його бачити. Що робити, якщо потрібно анонімно зайти на сайт? Необхідно змінити ip адресу.

Як зайти через інший ip? Варіантів безліч, а в деяких випадках досить просто перепідключитися до інтернету.

Провайдери іноді надають динамічний ip, який змінюється при кожному вході в мережу. Але найчастіше клієнтам видається статичний адресу, і він вказується в документах.

Як змінити ip адресу?

У деяких провайдерів є додаткова послуга по підключенню інших ip або динамічного адреси. Якщо ваш провайдер таких послуг не надає, ви не хочете платити або вам потрібно терміново змінити адресу, використовуйте анонімайзери і спеціальні програми.

Про одну з таких програм ми вже розповідали, вона називається GatherProxy Scraper.

Програми зручно використовувати, якщо ви постійно маєте потребу в зміні ip адреси. Є і більш прості варіанти – онлайн сервіси. Найбільш популярний анонімайзер пропонує 2ip. На їхньому сайті є анонімайзер, де можна вибрати країну, через яку ви будете заходити на сайти:

изменить ip

Вводите адресу, натискаєте відкрити в новій вкладці відкривається зазначений сайт. При цьому ваш ip вже змінений і ніхто вас не дізнається. Аналогічних сервісів в інтернеті не мало:

  • Hideme (пропонують зручну програму);
  • Proxyenno (відмінна швидкість роботи);
  • Seogadget.ru/anonymizer (працює з соціальними мережами).

Використовуючи онлайн сервіси, при відвідуванні сайтів вони можуть відкриватися не коректно. Деякі скрипти просто не працюють, тому користуватися програмами, набагато зручніше.

З величезної кількості софту варто виділити тільки два програмних продукту:

  • Hide IP Platinum – одна з кращих програм, що дозволяють приховати не тільки ip, але і браузер з операційною системою. Ще один величезний плюс – це безпека. При використанні інших адрес ніхто не зможе перехопити дані, що вводяться.
  • Proxy Switcher – аналогічна програма, при використанні якої, ваші дані ніде зберігаються. Також можна змінювати браузер, ОС та адресу ip. Зручно, що програма сама завантажує списки проксі і виконує перевірку їх працездатності.
  • Тепер ви знаєте, як зайти з іншого ip і безслідно відвідувати будь-які сайти. Так само всі ці сервіси допоможуть вам заходити на сайти, заблоковані в Рунеті.