Захист від ботів і заробіток на сайті

Кілька днів тому на популярному Searchengines.ru з’явилася інформація про один цікавий сервіс, який має стати в нагоді вебмайстрам.


Проект під назвою Moneycaptcha з’явився всього кілька місяців тому, поки на ньому зареєстровано трохи більше 1500 сайтів, але розвивається досить активно.

Захист від ботів і заробіток на сайті – ось що пропонує нова система, яка була створена розробниками Userator. Монетизувати можна будь-які площадки, блоги, форуми, сайти і так далі.

Пропонується абсолютно новий вид отримання прибутку, при якому ваші відвідувачі будуть виконувати додаткові дії.

Заробіток на сайті з Moneycaptcha

Суть заробітку полягає в тому, що ви встановлюєте капчу в різні місця своїх сайтів, а відвідувачам періодично потрібно буде вводити символи з картинок, а також виконувати найпростіші завдання.

Часу на це багато не потрібно, а вам буде нараховано скромну винагороду, плюс до цього поведінкові фактори поліпшуються.

Як відбувається захист від спамерів і ботів вже зрозуміло. Встановлена капча не дасть автоматизованим системам відвідувати ваш ресурс і виконувати на ньому різні дії.

Закрити доступ до наступних дій:

  • реєстрація;
  • написання коментарів;
  • перегляд відео;
  • відтворення аудіо;
  • вхід на сайт;
  • скачування файлів.

Крім цього, можна встановити капчу на будь-яку сторінку сайту. Для цього, достатньо отримати спеціальний код після реєстрації на Moneycaptcha і кожен, хто захоче відвідати певну сторінку, спочатку повинен буде пройти капчу.

Все просто, ви отримаєте коротку посилання, по якому і буде виконуватися перехід на закриту сторінку.

Скільки ви зможете заробляти на своєму сайті з Moneycaptcha, залежить від відвідуваності ресурсу і активності користувачів. Зараз ставка становить 1 рубль за розгадану капчу.

Всередині свого профілю у вас буде можливість грамотно оформити форму, яку будуть спостерігати відвідувачі сайту:

защита от ботов

На цьому малюнку представлений конструктор оформлення (не повністю), а також приклад. Завдання просте, потрібно лише знайти номер компанії на певному сайті і потім вибрати його у списку. Навіть новачок з цим впорається, а на ваш баланс буде «падати» по рублю, за кожне виконане завдання.

Коли на вашому балансі набереться понад 100 рублів, ви зможете замовити виплату. Робиться вона тільки на WMR гаманці. Також, можна заробляти, залучаючи інших вебмайстрів і отримуючи від їх доходів по 10%.

На думку розробників, їм вдалося створити унікальну систему, яка допоможе покращувати поведінкові фактори і пошуковим системам не вдасться це відслідковувати.

Саме тому, замовників стає все більше, а відповідно і ставка за завдання зростає, тому додавайте свої сайти в Moneycaptcha і заробляйте гроші пасивно.