Заробіток для вебмайстрів на RotaBan

Багато вебмастера шукають варіанти для монетизації своїх сайтів, які будуть вимагати мінімальних витрат часу. Існує безліч варіантів для автоматичного розміщення реклами на своєму сайті. Наприклад, через рекламний сервіс Nolix ви можете встановити рядок з рекламою (прокрутіть сторінку вгору, на нашому сайті встановлена така строчка).


В системі Nolix оплата проводиться за перегляди, що може не влаштовувати деяких власників сайтів. Практично за такою ж системою ви можете встановити на своїх сайтах банери, через систему RotaBan. У цьому разі оплата за розміщення реклами буде здійснюватися за місяць.

Банери з оплатою за місяць

Заробіток для вебмайстрів на RotaBan – це відмінний варіант, яким можна легко скористатися.

Вимоги до сайтів не високі:

  • сайт повинен бути російськомовним;
  • не повинен суперечити законодавству РФ;
  • на сайті повинен бути унікальний контент;
  • сайт повинен коректно працювати;
  • відвідуваність сайту понад 100 хостів на добу;
  • не допускається адалт;
  • в систему не приймається безліч сайтів, створених на безкоштовних платформах.

Після того як ви пройдете реєстрацію на сайті, для додавання свого майданчика, вам потрібно перейти в панель управління:

В панелі керування натисніть кнопку «Додати сайт» і приступаєте до заповнення спеціальної форми:

регистрация на ротобан

Додавши свій майданчик у систему, доведеться трохи почекати, поки вона буде перевірений модераторами. Коли майданчик буде перевірена, ви зможете отримати код для установки на своєму сайті.

Для цього потрібно перейти за посиланням «Додати місце»:

Після цього вам знову потрібно буде заповнювати форму:

Нічого складного тут немає, зверніть увагу на останній пункт, у якому потрібно поставити галочку. Якщо цього не зробити, то вам буде потрібно вручну перевіряти, яку рекламу розміщує рекламодавець.

Після заповнення форми, ви будете направлені на наступну сторінку, де потрібно вибрати пункт «Код для розміщення на сайті»:

Тепер вам дадуть два коди, які потрібно встановити на своєму сайті. Перший код треба вставити в файл header.php після тега body.

Другий код необхідно вставляти в ту частину сайту, де ви хочете, щоб з’явився банер:

Якщо все правильно зробили, то на вашому сайті повинен з’явитися рекламний блок, через який кожен бажаючий зможе дізнатися, що ви здаєте місце і зможе замовити розміщення реклами на вашому сайті.

Картинку можна міняти, для цього в управлінні рекламою, змініть «Заглушку». Що стосується цін, то вони залежать від безлічі факторів.

Адміністрація RotaBan радить розраховувати оптимальну вартість за формулою:

Надалі ви зможете збільшити або зменшити ціну на рекламу, в залежності від кількості замовлень.