Додаток Webmoney для Android

Зміст

 • Скачай Webmoney на Андроїд
  • Додаток Webmoney Keeper – майбутнє електронних грошей
   • Оплата послуг з Webmoney на Android

Сучасні люди вже давно користуються мобільними пристроями, а зараз вони стали настільки багатофункціональними, що частково можуть замінити реальний гаманець.


Користувачі електронних платіжних систем можуть завантажити спеціальний додаток на телефон і при необхідності робити переклади, приймати їх, оплачувати послуги і багато іншого.

Додаток Webmoney для Android з’явилася вже давно, завантажити його можна з Google Play. Розробники зробили реально надійну програму і продумали інтерфейс.

Користуватися додатком легко, воно відкриває масу можливостей і допомагає активним користувачам цієї платіжної системи.

Скачай Webmoney на Андроїд

Якщо через популярний магазин додатків не вдається завантажити програму, її можна завантажити з офіційного сайту. Плюси електронних гаманців можна перераховувати до безкінечності, а якщо додати ще й у свій телефон, можливостей стає в рази більше.

Через Webmoney Keeper на Андроїд можна користуватися наступними інструментами:

 • стежити за балансом і рухом рахунку;
 • переводити Вебмані на інші гаманці;
 • приймати платежі і підтверджувати їх;
 • відправляти гроші з гаманця на карту;
 • оплачувати різні послуги (наприклад, інтернет);
 • робити покупки онлайн з телефону;
 • обмінюватися інформацією з іншими клієнтами.

Все це вже стало причиною встановлення Webmoney Keeper на сотні тисяч телефонів і планшетів. Програми розроблені і для інших операційних систем, тому кожен зможе завантажити його в мобільний пристрій.

Додаток Webmoney Keeper – майбутнє електронних грошей

Розробники докладають величезні зусилля, щоб надати клієнтам реально якісний софт. Зараз він володіє високим рівнем безпеки і у програмі є всі необхідні функції для управління віртуальним рахунком.

Після скачування та авторизації, ви побачите наступний інтерфейс:

Спочатку вам запропонують відзначити галочками пункти, які ви хочете бачити в основному меню. Витягаючи меню бічній панелі, ви можете зайти в будь-який розділ, а також перевірити свій профіль.

Зручно, що можна працювати з будь-якими гаманцями, наприклад, обмінюючи міжнародні валюти онлайн:

Кілька секунд йде на те, щоб зробити переклад з одного гаманця на інший. Тут же представляється курс обміну і резерв обмінника. Досить ввести суму, щоб дізнатися, скільки буде отримано на другому гаманці.

Головний розділ в додатку – це Фінанси. Саме через нього можна проводити операції зі своїми гаманцями, відправляти гроші на інші рахунки і так далі.

З кожним днем, все більше користувачів завантажує телефони додаток Webmoney. Розробники намагаються додавати нові функції і робити софт ще більш зручним. З плюсів варто виділити і можливість отримання онлайн позик від кореспондента:

Вказуєте дані людини, суму, термін повернення і періодичність повернення, після чого відправляєте заявку. Природно, ваш друг, знайомий або родич повинен підтвердити заявку. Потім у розділі Позики, можна буде подивитися інформацію, а також там буде кнопка «Повернути все».

Оплата послуг з Webmoney на Android

Користувачі мобільної версії гаманця часто заходять в додаток, щоб провести оплату послуг. Якщо на Вебмані завжди є гроші, то це дуже зручно.

Перебуваючи де завгодно, можна переказати кошти на рахунок мобільного, заплатити за інтернет, телебачення або навіть оплатити комунальні послуги:

Кількість компаній, що беруть гроші Webmoney збільшується з кожним днем, що також підвищує комфорт, одержуваний клієнтами. З таким додатком у вас точно не виникне проблем, особливо якщо ви заробляєте в інтернеті.

Окремо варто сказати про можливості отримання формального атестата через мобільний додаток (на скріншоті вище видно, де можна завантажити документи).

Абсолютно кожній людині варто почати користуватися послугами платіжної системи Webmoney, а при наявності сучасного мобільного пристрою, ще й завантажити додаток. Все це полегшує життя і допомагає економити час.