Заробіток на Яндекс Музика, міф або реальність

Зміст

 • Яндекс Музика, заробіток грошей
 • Робоча система заробітку в Яндекс Музика
  • Чесний сервіс заробітку від Яндекса

На зорі 21 століття придумуються нові схеми заробітку грошей, а підприємливі люди швидко схоплюють це і навіть створюють відео курси. От тільки не всі вони якісні, в деяких випадках, рекламуються взагалі не робочі схеми. Навіщо дурять людей? Щоб отримати свою вигоду, потрібно бути уважним.


Заробіток на Яндекс Музика, міф або реальність? Ця тема зараз набирає популярність. Кілька років тому теж був «бум» таким заробітком, але користувачі швидко зрозуміли, що це все лохотрон. Зараз з’являються нові жертви, легка нажива завжди приваблива, не дайте себе обдурити.

Яндекс Музика, заробіток грошей

За прослуховування музики, ніколи і ніхто не платив гроші. Є кілька зарубіжних сервісів, але я навіть не бачу сенсу залишати на них посилання, тому що там за місяць можна зібрати максимум 2 центи. Не можу сказати, обман це чи ні, тому що мінімальну суму для виведення набрати ще нікому не вдавалося.

Сервіс Яндекс Музика на прослуховуванні музики не пропонує заробляти, а автори курсів розповідають про чарівних сервісах.

Вони витягають гроші з чесних людей під різними приводами:

 • Найпростіший спосіб отримати прибуток – продати свій курс. Отримав гроші, а допоможуть відеоролики чи ні, нікого не хвилює.
 • Нерідко в таких курсах рекламуються лохотрони. Деякі створюються самими авторами, у деяких вони отримують гроші за рефералів.
 • На сайтах для заробітку на Яндекс Музиці пропонують купувати платні підписки, тобто це замасковані фінансові піраміди.
 • Закордонні сервіси закриті для користувачів з Росії, а автори курсів дають посилання для покупки VPN і проксі, за запрошених клієнтів їм виплачують гроші.
 • Цей список можна продовжувати довго, так як на обманах найпростіше заробляти гроші. Система заробітку Яндекс Музика – лохотрон, не витрачайте ні копійки на навчальні курси, в них рекламуються сторонні ресурси, які взагалі не мають стосунку до проектів популярного пошукача.

  Робоча система заробітку в Яндекс Музика

  Тільки музиканти можуть отримувати гроші від слухачів. Для цього їм необхідно додати релізи своїх пісень в систему. Зробити це не складно, жанр не має значення. За розміщені треки гроші не приходять, але при їх прослуховування, користувачам представляється кнопка для пожертвувань:

  Виконавці за бажанням встановлюють форму на своїй сторінці, щоб приймати пожертвування. Переводяться гроші на добровільній основі, можливо, це вже не спосіб заробітку, але все ж таки варіант для отримання реальних грошей. Вони надходять на рахунок в Яндекс.Гроші, звідки музикант може перекладати їх на карту.

  На просторах інтернету є і незвичайні ідеї для заробітку з Яндекс Музикою для виконавців. Після розкручування в інтернеті, можна отримувати прибуток з продажу квитків на концерти. Найбільше мене здивував варіант з рекламою в текстах пісень. Можна спробувати знайти рекламодавця, який погодиться заплатити за це, але зробити це буде не просто.

  Чесний сервіс заробітку від Яндекса

  Найпопулярніший пошуковик Рунета вже давно пропонує офіційну підробіток всім бажаючим. Для цього був створений сервіс Toloka, там з’являються прості завдання. З допомогою цього сайту, Яндекс покращує пошук, звичайні люди допомагають розібратися, які сайти, картинки, відео, гідні перших позицій.

  Користувачі сервісу, відразу після реєстрації отримують список завдань. Чим вище рейтинг виконавця, тим більше доручень:

  Звертаємо вашу увагу – це не сторонній сервіс, його створив саме Яндекс. Оплата не велика, тому що завдання дуже прості. Багато видів, наприклад, можна давати рекомендації до відео. Тиснемо приступити до завдання і потрапляємо на таку сторінку:

  Показано 2 ролика, потрібно поділитися своєю думкою – є відео дублікатами, цікаві вони, програються. Заробити хоча б кілька центів (піде менше 30 хвилин) і отримаєте реальні гроші, одним із способів:

  Заробіток в інтернеті з Яндекс Музика тут не пропонують, але завдання різноманітні і часто з’являються нові. Можливо, вам запропонують прослухати якийсь аудіо файл.

  Використовуйте та інші якісні сайти для заробітку грошей, з них виплати приходять на будь-які платіжні системи або навіть банківські карти.

  Коли я побачив у продажу курс Яндекс Музика 2.0 заробіток на прослуховуванні музики, сильно здивувався. Стільки років працюю в мережі, проводжу багато часу за ПК і часто слухаю треки, а ніколи не користувався цим способом. Виявилося, що все це черговий лохотрон, не вірте брехунів.