Бан аккаунта Вконтакте назавжди

Соціальна мережа Вконтакте використовується для різних цілей, але незалежно від того, як ви нею користуєтеся, вашу сторінку можуть заблокувати.


Мова йде не про заморозки профілю, а про бан аккаунта Вконтакте назавжди.

На практиці такі ситуації зустрічаються досить давно, але як правило, вони відбуваються тільки в тому випадку, якщо користувач систематично порушував правила цього проекту. Відновлення при такій блокування можливо, але виходить це зробити далеко не у всіх.

Як відновити профіль Вконтакті?

Можливо, що вашу сторінку заблокували через сумнівних даних. Якщо у вас був фейк і з-за цього ваш профіль забанили, то вам буде запропоновано надати фотографію з паспортом у руках.

Відповідні інструкції подаються на сторінці заблокованого профілю, якщо вам, звичайно, надається така можливість.

Якщо немає ніякої інформації про підтвердження даних, значить, сторінку заблокували з іншої причини. Найчастіше вона зазначається так: «Підозріла активність сторінки». В даному випадку єдиний шанс – звернутися в технічну підтримку і заявити про помилкову блокування.

Робити це потрібно тільки в тому випадку, якщо ви дійсно нічого не накручували і не порушували правил Вконтакте, тобто:

  • не розсилали спам;
  • не використовували програм для накрутки (типу Botovod);
  • сторінка не є фейкової;
  • не розміщували заборонений контент (в тому числі порнографію);
  • не брали участь у системах накрутки (навіть за вступ до групи по накрутці можуть дати бан).

Якщо ж ви робили щось з цього списку, а також ваша сторінка до цього заморожувалася не менше 4 разів, то можете попрощатися зі своїм аккаунтом. Швидше за все, технічна підтримка в черговий раз пояснить вам, що ви є порушником, і ви даремно втратите час на спілкування.

Намагайтеся не порушувати правила Вконтакте, а також обов’язково почитайте їх на офіційній сторінці (внизу сайту Vk.com є посилання).