Безкоштовні бінарні опціони

Зміст

 • Де відкрити безкоштовний рахунок бінарних опціонів?
  • Безкоштовні сигнали для бінарних опціонів
  • Живі графіки бінарних опціонів безкоштовно
   • Безкоштовні індикатори бінарних опціонів

Форексом цікавляться користувачі не просто так, всім відомо, що це одна з найприбутковіших ніш в інтернеті.


Бінарні опціони з’явилися пізніше класичного трейдингу, але зараз ними користуються навіть новачки. Єдиний мінус – це необхідність вносити депозит, хоча можна обійтися і без цього.

Безкоштовні бінарні опціони не міф, є компанії, що пропонують бездепозитные бонуси і демо-рахунок.

Щоб правильно витратити бонусні кошти, необхідно покладатися на безкоштовні сигнали для бінарних опціонів онлайн. Про все це ми зараз розповімо детальніше, щоб новачків не відштовхували обов’язкові інвестиції.

Де відкрити безкоштовний рахунок бінарних опціонів?

Ніяких грошей не потрібно, щоб почати торгівлю з Binomo. Це провідний брокер, у якого доступний нескінченний демо-рахунок.

Торгуйте як завгодно, якщо на балансі закінчаться гроші, потрібно натиснути одну кнопку і він миттєво заповнюється. Аналогічну пропозицію робить OlympTrade, де крім цього доступно ефективне навчання.

Не ведіться на рекламу брокерів, які пропонують великі бонуси новачкам, серед них часто зустрічаються шахраї.

На віртуальному рахунку торгувати можна скільки завгодно, але це не так цікаво, як управління реальними грошима. Щоб не довелося платити за можливість проведення операцій, скористайтесь унікальною пропозицією від Grand Capital.

Це єдина компанія, яка роздає новачкам по 500$:

Для отримання бонусу обов’язково потрібно верифікація аккаунта, а все, що ви заробите понад 500$, можна буде вивести. У акції є додаткові умови, що їх ви знайдете на офіційному сайті. Найголовніше, що тут без вкладень точно доступна торгівля опціонами.

Безкоштовні сигнали для бінарних опціонів

Всього одного якісного сайту достатньо, щоб отримати достатньо корисної інформації для прогнозування. Сервіс під назвою Investing допомагає новачкам і професіоналам складати правильні прогнози.

На ньому публікуються різні дані, окремої уваги заслуговує зведений технічний аналіз:

Безкоштовний робот для бінарних опціонів аналізує масу індикаторів та іншої інформації, після чого радить продавати або купувати активи. Дані представляються на різні проміжки часу. Самому не доводиться користуватися кількома індикаторами, що дуже зручно.

Для зниження ризиків, бажано дочекатися ось такий підказки:

Тимчасові відрізки обрані не просто так, саме в ці періоди найчастіше змінюються ціни. Як бачите на прикладі, радиться активно продавати активи.

Це означає, що ціни будуть падати, отже, потрібно відкривати опціони на «Нижчі» (Put). Аналогічно відкриваються опціони на підвищення тренда, якщо на всіх відрізках часу радиться «Активно купувати».

Чому варто чекати, поки безкоштовні сигнали для бінарних опціонів покажуть однакове значення на всіх проміжках часу? Тому що в цьому випадку ймовірність результату максимально збільшується.

Живі графіки бінарних опціонів безкоштовно

Не варто сподіватися тільки на одне джерело даних при прогнозуванні змін на Форексі. Збирати інформацію з усіх доступних графіків, індикаторів і сигналів. Професіонали завжди використовують безкоштовні графіки.

Бінарні опціони змушують застосовувати кожен інструмент.

На тому ж сайті Investing є відразу кілька видів графіків. Вони зручні для торгівлі і часто використовуються в різних стратегіях:

Як бачите, на цьому графіку представлена валютна пара Euro/USD. Такі ж дані доступні за будь-якого іншого активу, для трейдера це незамінний інструмент. Що ми виділили на зображенні?

 • 1 – вибір активу.
 • 2 – інтервал часу.
 • 3 – вид графіка.

Це основні параметри, в яких ви зобов’язані розбиратися. Також тут доступні індикатори, різні позначки і багато іншого. Безкоштовні онлайн графіки доступні цілодобово, тому прогнозуванням можна займатися в будь-який час.

Безкоштовні індикатори бінарних опціонів

На платформах якісних брокерів завжди доступно кілька видів індикаторів. Вони придумані для ефективного прогнозування зміни трендів. На графік додається підказка через окрему функцію, вибір тут величезний:

У кожного виду індикаторів є свої переваги, але спочатку необхідно навчитися ними користуватися. Спеціально для цього на Workion представлено багато описів різних стратегій:

 • Лінії Боллинджера;
 • TrendMaster;
 • BO_PRO;
 • Klondike+;
 • ТЗ Revolution.

У кожній тактиці використовуються окремі безкоштовні індикатори для бінарних опціонів. Для створення прогнозу з мінімальними ризиками, необхідно порівнювати отримані дані і вибрати найбільш вдалий момент торгівлі.

Брокер Бинариум пропонує безкоштовне навчання бінарним опціонах через відео уроки і опису кращих стратегій.

Бінарні опціони російською безкоштовно доступні всім, а кращі компанії в цій ніші, представлені на цій сторінці. Пробуйте торгувати без вкладень, це реальний шанс побудувати кар’єру успішного трейдера.