Бездепозитные бонуси в бінарних опціонах

Страхи початківців трейдерів змушують багатьох людей відмовитися від інвестицій в торгівлю на Форексі.


Далеко не всі впевнені в своїх силах і вірять, що їм вдасться примножити капітал, а не спустити його. Ризики справді є, тому краще скористатися акціями популярних брокерів і почати з нуля.

Бездепозитные бонуси в бінарних опціонах лунають не багатьма компаніями, тим не менш, вони є.

Звичайно, ніхто не дозволить вам відразу вивести гроші, які ви отримаєте за реєстрацію, але якщо ви проведете безліч операцій, право на висновок бонусних коштів вам буде надано.

Бонус за реєстрацію в бінарних опціонах

Деякі вважають, що подібні бонуси використовуються тільки для залучення новачків. Дійсно, брокери отримують більше нових клієнтів, якщо роздають бонуси, але в першу чергу потрібно оцінити плюси конкретно для себе.

Якщо подивитися на це з будь-якої сторони, бездепозітний бонус є вигідною пропозицією. Вам нараховуються гроші, і ви можете проводити операції, як мінімум, це стане в нагоді для отримання досвіду.

Не варто вважати брокерів, роздають бездепозитные бонуси для торгівлі бінарними опціонами, шахраями. Це великі компанії, що володіють непоганою репутацією, можете почитати відгуки в мережі і переконатися в цьому:

  • Grand Capital – найбільший брокер, пропонує 500$ на бонусний рахунок. Для його отримання необхідно пройти реєстрацію і верифікувати профіль (активувати номер телефону, представити документ для ідентифікації особи). Крім цього, тут лунає 100% бонус до депозитів.
  • Robooption – за відкриття рахунку у цього брокера ви отримаєте 30$. Якщо проведете угод на загальну суму в 40 разів перевищує його розмір (1200$), зможете вивести ці гроші. Також брокер виділяється іншими щедрими бонусами і унікальними акціями. Зараз між клієнтами розігрується автомобіль.
  • Corsaforex – за реєстрацію на сайті цього брокера, дарують 100$. Після верифікації, через особистий кабінет ви зможете відправити заявку на зарахування бонусу. Зняти його не можна, на висновок можна поставити тільки ті гроші, які ви заробите за допомогою бездепозитного бонусу.
  • Використовуйте унікальну можливість отримати бездепозітний бонус, щоб без ризиків почати торгівлю бінарними опціонами.

    У більшості випадків відіграти бонусні кошти не виходить, а якщо ви ними цікавитеся тільки для отримання досвіду і тренування, краще відкрити демо рахунок на IQoption.

    Для початківців трейдерів створюються всі умови, щоб вони почали отримувати дохід з Форекса.

    У кожної компанії, яка представлена в цій статті є розділ для навчання, яким ви можете скористатися, для ознайомлення з правилами торгівлі, стратегіями та умовами брокерських фірм.