Ударний файл в копірайтингу

До роботи копірайтера багато ставляться несерйозно, а деякі і зовсім вважають, що це найпростіший спосіб заробітку в мережі.

Звичайно, кожен може написати текст, але зробити його шедевром і просити за нього серйозні гроші вийде далеко не у всіх. Професійні автори володіють серйозними навичками, в тому числі і використовують ударні файли.

Що таке ударний файл в копірайтингу? Скороченого його ще називають УФ і можливо, ви вже зустрічали таку абревіатуру.

Такий файл є практично у кожного досвідченого копірайтера, з часом він створюється автоматично. Якщо пояснювати просто, то це якийсь шаблон, який допомагає автору створити ідеальний матеріал.

Ударні файли копірайтерів

Коли набирається серйозний досвід роботи з текстовими матеріалами, з’являється певний шаблон, завдяки чому копірайтер виходить з будь-якої складної ситуації. Деякі створюють ударний файл спеціально.

У нього включаються наступні фактори:

  • формати заголовків і підзаголовків;
  • способи переконання читачів;
  • перевірена структура сайту;
  • правильна реклама товарів і послуг;
  • техніка розташування ключових слів;
  • використання різних прийомів для текстів (наприклад, сторителлинг).

Звичайно, це далеко не все, але певного шаблону у ударного файлу немає. Простіше кажучи, це шаблон для форматування тексту, завдяки якому копірайтер вирішує найскладніші завдання або при необхідності швидко написати якісний матеріал.

Помилково деякі вважають, що ударний файл прирівнюється до портфоліо, але це не приклад роботи копірайтера, а його корисний інструмент. Якщо ви займаєтеся написанням статей, обов’язково задумайтеся над розробкою свого УФ.

Коли з’явиться необхідність скласти якісний матеріал, а ви будете відчувати творча криза або у вас не буде достатньо часу, це допоможе вам вирішити важку ситуацію.